Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett már valaki cipőt alapvető...

Vett már valaki cipőt alapvetően ruhaüzletben? Pl. Zara, H&M, C&A, stb. Mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Burberryben vettem összesen 4 pár cipőt, az elmúlt 3 évben. Kényelmesek, jó minőségű bőrcipők, a négyből háromnak azóta sincs baja, az egyik 2-3 hónap után elengedte a belső bélését, visszavittem a boltba, ingyen megcsináltatták, azóta annak sincs baja. Tény, hogy egyiket sem mindennapos használatra vettem, de azért viszonylag sűrűn hordom őket, mégsincs bajuk.
2012. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
a Zarában vettem tavaly egy bokacsizmát, nem vártam sokat tőle, de még most sincs semmi baja. De mint ahogy az előző is írta, nem hordom mindennap.
2012. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Vettem múltkor H&M -ben egy férfi bakancsot vagy csizmát, nem tudom, hogy mi. Háát, nem rossz, kényelmes is, de a sarkánál a talp kicsit letöredezett 1-2 helyen.
2012. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Newyorkerből van pár cipőm, de teljes áron ne vegyél onnan, mert nem éri meg, várd meg míg 1500, vagy jobb esetben 900, vagy 290ft lesz.
2012. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Zarából van cipőm, amit két éve vettem, és még mindig hordható, csak sima talpa van, ami csúszik. Erre érdemes figyelni ezekben a boltokban, a Zarában még a csizmák talpa is tök sima szokott lenni, ami télen különösen kellemetlen:)
2012. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
h&m-ben 6ezerért szandált....hát 2hét alatt totál kikopott a sarka(lapostalpú lapossarkú volt).... szal fél szezont se bírt ki....a kínais szandim meg 3 szezont simán legyűrt...
2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
springfieldben vettem topánkát 1szezon után a sarkánál lévő textil jött fel egy picit és kezdi szétmenni az illesztésnél. de 3ezerért egy ruhaboltos, papírtalpú cipőtől nem vártam többet. csak azért vettem meg, mert törte a lábamat az, ami vásárláskor volt rajtam, tehát nem vártam sokat. ahhoz képest kellemes meglepetés volt
2012. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!