Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen ki hord vékony harisnyát...

Télen ki hord vékony harisnyát nadrág alá? Esetleg 2 harisnyát egymáson felvéve? Mit csináltok ha felszalad, kiszakad? Melyik a jó márka?

Figyelt kérdés

Mit csinálsz ha kiszakad a harisnyád, megpróbálod javítani valahogy vagy inkább kidobnád? Kidobni vétek: Én bizonyos összegért megvenném tőled!

Várom válaszotokat!


2012. jan. 5. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el, már megint ez a harisnyab.zi! Takarodj már el erről az oldalról, vagy verj tele egy rakás harisnyát! Senkit nem érdekel a perverziód, pláne nem hetente többször. Minek kell mindig megkérdezni, hogy ki szokott harisnyában mászkálni, és senki nem fog neked képet feltenni a harisnyás lábáról. Vannak külön ilyen oldalak, ott garázdálkodj....
2012. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Összetévesztesz valakivel, én most vagyok itt először!

Bocs ha megzavartam lelkivilágodat a témámmal!

Semmi perverz dolgot nem írtam!

Ha nem tetszik ne olvass!

2012. jan. 5. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor elég furcsa, hogy ennyien gerjednek a használt, lyukas harisnyákra....
2012. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Minden 3.ferfi szereti a noi labakat! Nem vicc! Minden 5.pedig szereti a kulonbozo cipoket magassarkúakat, harisnyákat egy női lábon vagy épp ha ezeket nők viselték... Csak sokan titokban tartják vágyaikat, nem merik felvállalni, betegesnek tartják mert mint Te is egyből negatívan ítélkezel, és elítélendően!

Mennyivel másabb ha egy férfi cicikedvelő? Csak azért mert nem annyira kirívó?


Kiváncsi lennék volt e már itt olyan nő akinek imádták a lábait? Van ilyen? Ti mit szóltok a lábimádathoz?

(már akinek volt ilyen párja vagy élményben része??)

2012. jan. 5. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem azzal van a baj, hogy imádod a női lábakat, hanem azzal, hogy vadidegenektől kérsz koszos, lyukas harisnyákat ahelyett, hogy vennél magadnak ha már annyira szükséged van rájuk.

Másrészt olvasd már vissza a kérdésed: ne mondd nekem, hogy tényleg arra vagy kíváncsi, hogy melyik a jó harisnya márka, egyszerűen csak a perverzióidat akarod itt kiélni. Ez sem lenne gond, de nem tudhatod, hogy mikor akadsz össze egy tizenegynéhány éves kislánnyal, aki naívan válaszolgat neked, mit sem sejtve arról, hogy te épp erre vered.

A hozzád hasonlóknak vannak megfelelő oldalak, ha nincs normális kérdésed itt, akkor látogasd azokat!

2012. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne beszélj más férfiak nevében, mert a leírásodból az tűnik ki, hogy te nem a lányokra gerjedsz, hanem a harisnyákra... Ha valaki "cicikedvelő", ott legalább a cicihez tartozik egy élő lány is (jó esetben).

Márpedig tárgyakra gerjedni igenis beteges. Nem azt mondom, hogy elítélendő, mert mindenkinek a saját dolga, hogy mire gerjed, ha ezzel másoknak nem árt, viszont ettől függetlenül ez BETEGES a szó szoros értelmében. Inkább fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez nehogy később párkapcsolati problémáid legyenek.


U.i.: Ezzel a kéréssel inkább a "szerelem, szex" rovatba írogass, bár ott is létre kellene hozni egy "Perverzek" altopikot...

2012. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nő hord, én is, mert fázos vagyok, télen vastagat ,máskor véknyat. A nadrág alatt nyugodtan hordom a felfutott harisnyákat, szoknyával a jókat hordom.Ha szoknyát veszek akkor vastag harisnyát húzok, de van amikor kettőt veszek fel főleg rövid szoknyával, egy testszinüt rá meg egy vékony csillogóst, nagyon bejön. Mondjuk az már titok ha két harisnyát veszel fel a második lecsúszik azért felé kell valami szoros bugyit vagy egy bodyt venni ami persze nem túl kényelmes...és nem sexy
2012. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy jó márka mindegyik kiszakad egyszer.Én is hordok harisnyát télen a nadrág alá.Főleg vékony fajtát mert nem szeretek bugyit hordani.Ha kiszakad ki szoktam dobni.Mennyit adnál érte?

Kriszti

14L

2012. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 harisnyababee ***** válasza:
Én télen nyáron mindig hordok. Az hangulatfüggő, h milyet, de inkább a vékonyakat szeretem. Az, h mit csinálok, ha felszalad, kilyukad szitu függő, melóban vagy hivatalos helyen lecserélem másikra, ha buliban vagy lazulás közben történik, akkor marad rajtam. Mondjuk elég sokáig bírják a harisnyáim(az évek meg a rutin:)) nem nagyon keveredek kellemetlen szituba felszaladt harisnya miatt. Igazából a márka másodlagos sztem, mert minden márkának vannak minőségibb, meg gagyibb darabjai is. Ki kell tapasztalni, h neked mi válik be legjobban.
2012. jan. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!