Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 14 évesen hordhato...

Szerintetek 14 évesen hordhatok magassaarkút vagy még korai?

Figyelt kérdés
Csak azért szeretném,hogy ne 16-18 évesen keljen megtanulnom benne járni rendesen,persze most sem esek el benne,de szerintem még egy kicsit hulyén járok.kb.olyan 2-3 cm-es cipokre gondoltam.
2012. jan. 6. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem 5-6cm-es magassarkúm van és tudok benne menni szerintem annyira nem korai!

13/L

2012. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden nő ügyetlenkedik benne az elején, s van aki meg sem tudja szokni. Ez a sarokmagasság kezdésnek, de szerintem végsőnek is elegendő. A nagyon megemelt sarok tönkreteszi a lábat és a hátat is. Ha jól áll, illik hozzád, szerintem ismerkedj vele nyugodtan.
2012. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néhanapján felveheted nyugodtan, tanulgass benne otthon járni, meg járj el benne szórakozni, de ne minden nap hord :)

Azért mondom ezt, mert nekem van egy barátnőm aki 13 évesen kezdett el magassarkút hordani, most 18 éves, és a lábát eléggé tönkretette vele, gondolom azért mert éjjel-nappal rajta volt, na meg az se mindegy, h 2-3 cm-eset hordasz vagy 6-7 cm-eset mint ő..:)

2012. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem korai... Ha már 14 évesen 12 centisekbe járnál megérteném de 2-3 centis az semmi én is hordtam olyanokat :D
2012. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én először a 14. szülinapom után kb fél évvel vettem meg egy 9 centi magas cipőt ünneplőnek, előtte még kicsi sarkúm sem volt, de valami csoda folytán (??) amint felvettem tudtam benne járni, páran meg is kérdezték hogy hogyan tudok benne ilyen szépen menni. aztán a téli (3 hónappal utána) csizmám is egy 8 centi magas telitalpú lett, ezt sűrűbben hordom, de csak kb hetente 2-3szor veszem fel.

szerintem attól függ, hogy korai-e vagy sem, hogy hogy mutatsz benne. ha még nem kezdtél el igazán nőiesedni, akkor korai, de ha már nem a gyerek-alakod van, akkor nyugodtan vedd fel, mert jól fog állni.:)

14L

2012. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem jó időben vagy.:)

Egyik osztálytársam 10 éves kora óta hord magassarkút, sminkel...Na ezektől kiráz a hideg.:D

2012. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha tudsz benne járni nem korai. De nem mindenki tud. Valaki tud, valaki nem, valaki csk megszokja és úgy "tud" benne járni. Pl. én 12 cm-es magassarkút vettem fel (vagy több centis) és azonnal tökéletesen tudtam benne tökéletesen járni...Ez sokmindentől függ. De szerintem 2-3 cm-es magassarkú nem korai, 5-6 cm-es sem, de a 12-16 között az korai.

(a magassarkú az anyukámé volt amit felvettem, és csak otthon, 12/l)

2012. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már boccs,de nem pont egy még nálam is fiatalabb véleményére vagyok kiváncsi.
2012. márc. 31. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
hahahh viccesvagy. xd vélemény az vélemény;) ha nem vagy rá kiváncsi attól még elmondom bocsika.:d Am a 2-3 cm még nemis magassarkú kb szal 5-6 cm a magassarkú minimuma (vagy 4-5) és hogyha azért akarsz egy ilyen "magassarkút" h ne akk keljen megtanulni, akk az nemszámít még egy pindurkátsem h járkálsz 2-3 centis cipőkbe...;)
2012. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, megnézném a tökéletes járásod 12 centis cipőbe.:D Úgy 2-3 óra után főleg :D
2012. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!