Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerról a patentos gombot...

Farmerról a patentos gombot hogy lehet leszedni, illetve arrébb tenni egy kicsivel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Mivel eleve speckó szerszámok kellenek a farmergombokhoz, de ha kiszeded, ott eléggé szétmegy az anyag, a közelébe nem is tudsz másikat tenni, és az se tart sokáig, mert szétfoszlik az anyag.

Farmerból jó méretet kell venni, pont. :D Ha meg kinyúlt kicsit, vegyél hozzá egy övet, vagy vetesd be varrónővel/nagymamával, ha be lehet.

2012. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem leszedni nem lehet illetve amikor én próbáltam nem ment csak ha véletlenül lepattant. ha van pótgombod akkor a tüskés felével átlyukasztod a gatyát úgy hogy a tüske kifele nézzen és utána rárakod a másik felét, leteszed egy asztalra vagy valahova és kalapáccsal ráütsz párat hogy a tüske szétterüljön a gomb belsejében. ha erre a fajta gombra gondolsz :)
2012. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!