Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát húzzak Szalagavat...

Milyen ruhát húzzak Szalagavató After-re?

Figyelt kérdés

Január 28-án a Leőwey K. Gimn. szalagavató after-re hívott el a barátom, (ő most végzős) de sajnos fogalmam sincs, hogy miben menjek... Ha valaki sminkben is tud tippet adni, azt külön megköszönném. (ha ez bármiben segít valakinek a válaszadáshoz: fekete frufrus hajam, zöldes barna szemeim, elég világos bőröm van, 178cm magas, kb. 65 kg.)

Előre is köszi :)


2012. jan. 11. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a stílusod?Visszafogott,merész,nőies,sportos...?Hogy állsz a magassarkúval?Mennyit szánsz a ruhavételre?
2012. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Stílusom merész és nőies. a magassarkúkat pedig imádom, rendszeresen azt viselek. és kb. 20.000 alatt szeretnék maradni, mert több pénzem nincs rá...
2012. jan. 12. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a stílusom:) Én az ilyen alkalmakra a Tally Weijl-ben szoktam ruhát nézni,nem annyira drágák és nagyon jókat ki lehet fogni.Szerintem egy miniruha egy hozzá illő magassarkúval jó lenne.

Nekem ezek a kedvenceim,ilyesmire gondoltam:


[link]


[link]


[link]


[link]


21/L

2012. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem a 4. meg a 3. iszonyatosan tetszik. :D
2012. jan. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!