Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási cipő kérdés?

Ballagási cipő kérdés?

Figyelt kérdés
Most fogok ballagni (8-ból) keringőzni fogunk és segítenétek nekem cipőket keresni? Magassarkúkat. Köszönöm a válaszokat. 14/L
2012. jan. 12. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen a stilusod,ruha milyen lesz,milyen magas kell,van valamilyen magassarkud?
2012. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csajos stílusú vagyok. Hosszú szoknyánk lesz azt hiszem hogy fekete...nincs még semmilyen magassarkúm.
2012. jan. 13. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincsen akkor ne kezd el egyböl egy tüsarkuval.Fekete hosszuszoknya? nekem hasonloak nagyon tetszenek,de ettöl a saroktol picivel kisebb: [link]

vagy ilyen: [link]

vagy hasonlo: [link] csak ennek az orra nemtetszik nekem

én ezekhez hasonloakat vennék fel:

[link]

[link]

[link]

Sok sikert a választásban,de én mindenképpen vmi olyat vennék,ami tartsa a lábad,van pántja:)

2012. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keringőhöz párducmintás cipő? Ejnye-bejnye második válaszoló...

Ezek viszont nem rosszak: [link]


[link]


Nyolcadikban mi is keringőztünk, de fehér ruhánk volt és fehér cipő kellett hozzá. Kicsit furcsállom is, hogy fekete lesz a ruhátok.


Mindenképpen letisztult formát válassz és nem túlcsicsázottat. Ha hétköznapokban nem hordasz magassarkút, akkor nem érdemes túl drágát venni. Mi is csak a kínaiban vettük a fehéret, ami gyönyörű szép és nagyon jól bírja, kibírtam benne egy esküvőt is.

A lényeg, hogy a lábad ne járjon ki belőle és ne is szorítson, mert iszonyú kényelmetlen tud lenni. Ne legyen túl magas se a sarka, mert ki fogod benne törni a lábad, vagy bizonytalan leszel és elrontod a koreográfiát.

2012. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok,csak a fazonra értettem,szinre nem+a sarokra sem:D
2012. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hátöö a nem tudsz/nem jártál még magassarkúban (mivel nincs, gondolom így van) akkor inkább ilyen max 5 cm-es és elég fura hogy fekete ruhátok lesz, de akkor fekete is legyen... lehetőleg minta nélkül, ilyen sima
2012. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!