Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat lesz még idén (2012-ben)...

Divat lesz még idén (2012-ben) a csőnadrág, cicanadrág?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ezeket és úgy látom mások is ragaszkodnak hozzá.Gondolom azért,mert nőiesebb,mint egy bő szárú,jobban kiemeli az alakot. még divat lesz idén vagy egyáltalán meddig még?Nekem elég sok ilyen cuccom van...ok,persze nem azért tettem fel a kérdést,hogyha azt mondjátok,hogy nem,akkor kidobom az összeset a kukába,csak azért,mert kedvelem ezeket a darabokat és jó lenne,ha még évekig ez menne...
2012. jan. 12. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy darabig még nem mennek ki valószínűleg.
2012. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
biztos.
2012. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy igen, mert én is szeretem az ilyeneket és én még bővíteni is akarom a ruhatáramat.
2012. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

Remélem még jó pár évig maradnak...

2012. jan. 12. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Akkor sem értem miért fontos ez. Ha nem divat akkor is ugyanúgy fel lehet venni mint ha divat. A boltokból nem fog megszűnni, ahogy semmi nem szűnt meg azok közül sem ami régen volt divat. Akkor meg mi az értelme? A divat maga hülyeség, mert elég gáz hogy mindenki cicanadrágban jár csak mert valaki ezt kitalálta a többi meg utánozza. Végigmegyek az utcán és olyan mintha futószalagon gyártanák az egyenruhás csajokat. Inkább vicces. Számomra a cicanadrág csak egy harisnya ami télre jó szoknyához, csizmához, de máskor fel nem venném. Nőies? Dehogy is, inkább gyerekes. A nőies nem itt kezdődik. Na mindegy, de miért akarod ennyire hogy divat maradjon? Te nem látod hogy tök mindegy mi a divat mert azt nem kötelező követni?
2012. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Még vagy 2-3 évig tuti maradnak, még csak most jöttek be igazán, a kifutók is tele vannak velük, a divattervezők ugyanannyira kedvelik mint mi!:)Nem kell aggódni, mire megunod őket, ők is meg fogják, és váltanak!:)
2012. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

azért annak ellenére,hogy mi szerepel a kérdésem végén,köszönöm az osztást ;)

másrészt azért írtam,hogy nőies,mivel kiemeli az alakot...ez az én meglátásom,a másik a tiéd...

Szimpla kérdés volt,felvenném akkor is...én nem a divat után megyek-és szerintem a kérdésből is kiderült-hanem azon belül azutána,mi tetszik-pl a"térdemnél az ülepe" nadrágot soha nem venném fel-pedig az is divat

2012. jan. 13. 10:35
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Még egy pár évig, bár ahogy a magyarokat elnézem -a múltkor amikor pánikszerűen vették a trapéz gatyát, amikor ment ki a divatból, valószínű most is ez lesz, csak nehogy újra trapézt kelljen hordaniuk (pedig már jönnek vissza).

Én nem nagyon esem kétségbe, van mindenféle fazonú és azokat vegyesen hordom, és ha már nagyon divatja múlt lesz akkor is fogom hordani, mert ezek alap darabok.

2012. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ívy1 ***** válasza:
Én akkor is hordom őket ha nem divat,vagy már nem lesz az.Kényelmesség,nőiesség miatt szeretem őket.
2012. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!