Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet csinálni az olyan...

Harisnyababee kérdése:

Mit lehet csinálni az olyan cipővel, ami az összes harisnyámat kilyukasztja?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy új cipőt, és nem tom mi van vele, de eddig minden harisnyámat kilyukasztotta. Tuti a cipő a ludas, mert mindegyiken ugyanott(a jobb lábfejem külső oldalán középtájt)keletkezett lyuk, ami persze tovább gyűrűzött egy undi szaladás formájában...:S Nem tom mért lehet, mert végigtapogattam, nem éreztem semmit. Kivettem a talpbetétetkiráztam, az sem segített, még szivaccsal is megdörzsiztem, de semmit nem ért az sem! Valaki járt már hasonlóan? Tudnátok javasolni valamit, ami hátha megoldást jelenthet, vagy nincs más hátra minthogy bedobjam a cipőt a használtruhagyűjtőbe?!(ami szarul érintene, mer majd 10K volt, de a harisnyáimat jobban szeretem bármilyen cipőnél szal ha így marad a cipővel akkor inkább megszabadulok tőle)

Jah, csak még mielőt: tuti nem a lábammal van cink, nem ápolatlan(bőrkeményedés, vagy ilyesmi) ugyanis másik cipőben semmi problémám nincs...)


2012. jan. 13. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, csak nekem a zoknim sarka lyukadt ki mindig. Annak az volt az oka, hogy nem kötöttem be a cipőimet, mert elvileg olyan fajták voltak, amit nem kell, de mégis kiszaggatta az összes zoknimat. Lehet, hogy neked is ez a probléma, hogy lötyög benne a lábad és ahogy dörzsölődik kilyukad. Remélem tudtam segíteni. :)
2012. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg az lehet a probléma hogy nagy a cipő és csúszkál benne a lábad és ez okozza a harisnya kilyukadását.
2012. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megvásárolnám a kilyukadt harisnyáidat,megoldható???
2012. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csináltál a cipővel?
2014. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!