Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó méretet választottam fűző...

Jó méretet választottam fűző választásánál? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Már megvettem, majd most fog megérkezni, csak aggódok 1kicsit, mert még sosem vettem fűzőt és lemérni sem tudtam magam előtte, hogy jó lesz-e :S

Mell alatti fűzőről van szó, szóval a mellbőség nem számít. A méretem elvileg M/38-as. Szinte minden ruhám M-es, de inkább L-es közeli, mint S-hez.

Ez alapján a táblázat alapján L-es fűzőt rendeltem:

[link]

Nem tudom jó lesz-e rám, mármint olyan mértékben, hogy mennyire tudom összehúzni... Mert e legfőbb célom az lenne, hogy karcsúsítson. Szerintetek jó méretet választottam?



2012. jan. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Na hát ezekből az adatokból mi honnan tudjuk?
2012. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos centimétert se tudok mondani, úgyh így nagyon nehéz. Csak én teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren, gondoltam, hátha valaki jobban ért hozzá.

Akkor azt kérdezném, ha esetleg nagy volna lehetséges beljebb vetetni belőle vagy csúnya lesz úgy? (mert van szabó ismerősöm)

2012. jan. 13. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Hogyhogy nem tudtad lemérni magad? Egy zsinórral és egy vonalzóval is megoldható a dolog, ha nincs szabócentid.

Úgy mondjuk elég nehéz meghatározni a méretet, ha semmilyen kiindulópont nincs. Egy melltartóméret is segítség lehet, mert ahhoz már lehet viszonyítani...

Amúgy a divatfűzőknél, ha mérethatáros vagy, akkor jobb a kisebbet választani.

A divatfűző nem karcsúsít számottevően, ez le van írva azon az oldalon is ahonnan a mérettáblát belinkelted. A műanyagossal max 1-2 cm tudsz húzni többet nem bírnak. Ezek a fűzők nem arra készülnek, hogy karcsúsítsanak velük, hanem hogy az alakot összefogják és a vonalakat kihangsúlyozzák. Ha több, akár 8-10 cm szeretnél karcsúsítani, akkor acélos fűzőt kellene beszerezned és akkor fokozatosan haladva tudsz magadon karcsúsítani.

Szia:

2012. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SZia!

A linkelt oldalról rendelted?

Ott leellenőrzik a méreteket, amikor rendelsz...

SZia!

2012. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!