Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetcenek a latin stilusu fiuk?

Tetcenek a latin stilusu fiuk?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi hogy tetcik a latinos kinezetu stilusu fiuk
2012. jan. 14. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
nem, mert a cigányokra emlékeztetnek.
2012. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
TetSZenek. Már amelyik, persze. :D Tehát nem az olyanook mint a cigányok, hanem akik ápoltak és normálisak.
2012. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kreol bőr sötét haj szem, fehér fogak :) kicsit izmosabbak igen de ez a félhosszú hosszú haj nem tetszik meg a hátra nyalt zsíros !
2012. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem igazán.

Első válaszolóval értek egyet.

2012. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon tetszenek és abszolút nem a cigányokra emlékeztetnek. Ennyi erővel minden spanyol, olasz, kubai, portugál pasit le kéne cigányozni, ami pedig hatalmas intelligenciahiányra vall. De kérlek szépen a tetsziket sz-el írd.
2012. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem lecigányoztam őket, hanem rájuk emlékeztetnek személy szerint ENGEM. Szóval ez egyéni dolog, tehát inkább az számít intelligenciahiánynak, hogy nem tudod elfogadni a másik véleményét. És nem értem miért kell lepontozni, meg azt aki egyetértett velem, pedig csak a kérdésre válaszoltunk.
2012. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat aki normalis valaszt adot persze en is latinos olaszos kinezetu vagyok felcigany vagyok egyatalan nem lehet ram azt mondani hogy nem lennek apolt igaz nem igazan hiszik el csak aki jol ismer es tugya inkab olasznak toroknek gondolnak
2012. jan. 14. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért, ki nem adott normális választ?
2012. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azok tetszenek, akik tudnak helyesen írni!
2012. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamelyik igen, valamelyik nem. De a legfőbb, hogy tudjon írni. Vagy írd, úgy teccik (elfogadjuk a fiatal kor hóbortjának) vagy helyesen: tetszik... de a kettőt egybe kérlek ne csináld mert nagyon fáj.
2012. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!