Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tankinit vegyek? A...

Milyen tankinit vegyek? A környéken sehol sem találtam olyat, ami tetszik, ezért megnéztem az internetes katalógusokat is. Találtam hármat, de nem tudok dönteni. (20 éves vagyok,167 cm és 62 kg. Tehát van pár kiló felesleg, főleg a hasamon. )

Figyelt kérdés

[link]

Ez azért lenne jó, mert a csíkozás miatt kicsit slankítana.


[link]

Ennek tetszik a fazonja, hogy olyan bő szabású, és nem passzol rá a hasamra. Csak félek egy kicsit attól, hogy csípőben esetleg erősítene.


[link]

Ennek pedig a színei fogtak meg nagyon.



Egyéb tapasztalatok tankinivel kapcsolatban? Pl a széle nem pöngörödik fel?


2009. máj. 26. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az adataid alapján hasonló lehetsz mint én (23 éves vagyok, 165 cm, és 60kg). Szerintem a középső felejtős, pont azért mert nem tapad rá a hasadra, sokan azt hiszik, hogy a bő cuccok takarják, de ez épp ellenkezőleg, a bő cuccok még rá is tehetnek az emberre 1-2 plusz kg-ot.

Én az utolsót választanám, hiszen majdnem olyan mint az első, de a színei, mintái divatosabbak, és a nagy minták takarnak is.

2009. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. máj. 26. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia én 17 vok és én is igy vok mint ti...láttad már a cherokee prosi hátulján lévő tanknit nekem nagyon bejön de csak egy ötlet---
2009. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!