Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen felvehetek ilyen...

15 évesen felvehetek ilyen cipőt, ha tudok benne menni? Ha nem, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 15. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

15 évesen szerintem mindenki körberöhögne ha ilyenben járkálnál. Ehhez elegáns felnőttes vagy szexi ruhák passzolnak. Mindez 15 évesen nem szép hanem nevetséges.

Milyet ajánlok? Nem tudom, nem látlak. Nem mindenkihez illik ugyanaz. Nem tudom milyen a te stílusod.

2012. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem rövid idő után ordítani tudnál a fájdalomtól és kénytelen lennél levenni!
2012. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sétálj el ilyenben hozzám.. mennyi a tarifa?
2012. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha tudsz benne menni rendesen és passzolnak hozzá a ruháid, akkor sztem simán felveheted...
2012. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, ünnepségeken simán. Amúgy az utcán csak úgy ne nagyon.
2012. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem,hogy miért akarsz ilyet hordani.Természetesen egyikünk sem tilthatja meg neked,ez leginkább anyukád dolga lenne,de én mindenképpen lebeszélnélek róla. Hiába akarsz felnőttesebben,csinosabban festeni,ha 15 éves vagy,ez maximum nevetséges lehet és semmiképpen nem vet rád jó fényt.Hordj olyan cuccokat,amit a kordbelieknek terveztek,ezekkel a cipőkkel még bőven ráérsz.Az ilyen magas sarkú cipő nagyon egészségtelen viselet,főleg egy fejlődésben lévő szervezetnek.Tudom,hogy ez érdekel legkevésbé,de azért fontold meg!
2012. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj a mai világban...semmi nem meglepő.nagyjából ez a normál.ezzel mondjuk én nem értek egyet nem azt mondom hogy ez oké de nem lesz benne semmi extra.amúgy szép cipő, ha ízlésesen tudod hordani gondolok itt arra hogy nem melegítő fölsővel akarod felvenni ahogy sokan teszik akkor oké.ha nem egy 400ft-os példányt veszel akkor még a lábad is bírni fogja ugyanis a jobb márkák kényelmesek.
2012. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alkalmakra simán, de ugye nem hétköznapra gondoltad???
2012. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy mész benne ahogy kell, nem botlasz meg minden 2. lépésednél, szép alakod van(ezt úgy értem, hogy pl. nem 90kg vagy) akkor szerintem oké. Neked ez tetszik akkor nyugodtan vedd fel és persze akkor, ha nem zavar, hogy megnéznek. Vannak olyan lányok, akik emiatt lenéznek vagy irigyek, mert nekik teljesen más stílusuk van. Mindenesetre iskolába, egész napra nem kéne hordani.Esetleg ha valami fiúval találkozol és még nem ismered akkor sem ebben kellene megjelenned, mert vagy kiröhög és rossz gondolatai lesznek rólad vagy meg sem mer szólalni. 1-2 órás sétához a városban vagy ha egy ízlésesebb helyre beültök oda még megfelel. 15 éves vagy persze, hogy kezdenek érdekelni ilyen dolgok. 1-2szer szerintem semmi baj nincs abban, ha felveszed.
2012. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még az előző hozzászóló vagyok. egy kicsit szolidabb magassarkú teljesen oké. nem fényes és nem annyira feltűnő színű. egy sima barna vagy fekete éppen elég :)
2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!