Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cicás sapkáról? Felnőttnek?

Figyelt kérdés

[link]

Mondjuk ezt látjátok egy 25-35 év körüli nőn, mi jut eszetekbe? Vicces? Aranyos? Fura? Nem normális? Hülyén néz ki? Egyéb vélemény?:)


2012. jan. 15. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Arra, hogy a nő inkább bohém és kicsit "zakkant", mintsem nőcis. 27 éves nő vagyok, ilyesmi állatos sapkákat a kisfiamnak szoktam venni, tehát felnőtt emberen, pláne nőn nekem nagyon furi lenne...............


Ennyi idős nőként valaki vagy elegáns, vagy sportosabb, vagy csajszis-vagány, stb., stílustól és munkától is függ, de ez a sapi gyerekes. Oké, egy 14 vagy akár 16 év körüli lányon még "cuki", legalábbis a fiúk mondhatják rá, ha ilyet visel, hogy "aranyos", de egy érett felnőtt nő már ne édi legyen, hanem NŐ.


De ez csak az én véleményem.

2012. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másnak nincs véleménye? Mindenki zöld kezet kap aki kulturáltan válaszol:)
2012. jan. 15. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

én azt gondolnám, hogy vicces,aranyos(: de nem gáz. sőt, nyiltabb az ilyen vidám dolgokra, szimpatikus:D nekem ez a gondolkodásmód, hogy "egy 25-35 éves nő legyen NŐ", olyan begyöpösödött, szűk látásmódú...miért ne lehetne olyan,ami neki tetszik? elvégre akkor a legszebb, legjobb kisugárzású az ember, ha boldog, és akkor boldog, ha jól érezheti magát abban, ami neki tetszik, és nem eröltet magára olyat, amit elvárnának, de nem szeretné...

(bár én 17éves vagyok, én most rendeltem cicafüles sapkát.. nem tudom, hogy felnőttebb fejjel bevállalnám e, de mindenesetre szerintem simán jó(:

2012. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem begyöpösödött, csak még nem biztos, hogy érted :)
2012. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Pont ott írtad le a lényeget: "nem tudom, hogy felnőtt fejjel bevállalnám-e" - ami tizenévesen cukkancs meg ari, az felnőttként már nem éppen. Ez nem szűklátókörűség, ez az élet rendje. Nem azt mondom, hogy minden felnőtt mászkáljon kosztümben, de azért rugdalózót sem hord egy óvodás, supermam-es pizsit sem egy kamasz, és a cicafüles sapkának is lejár a mandátuma a tinikorral. Vagy sokaknál már jóval korábban.


Mindenesetre tény, hogy mindenki azt hord, amit akar, de a kedves kérdező a véleményünket kérdezte, én pedig leírom. Szerintem egy 30 körüli nő már ne arra hajtson hogy "aranyos" legyen, hanem arra, hogy dögös.

2012. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Ez nagyon gáz. Arra gondolnék, talán nem is épelméjű a nő, zakkant.
2012. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
4%
Szerintem is nagyon béna, ha egy NŐ (!!!, mert ott van a hangsúly) ilyet felhúz. Sőt én már egy 16-17 évesen sem tűrném el. Meg a sapka nem éri meg az árát. 14 éves vagyok és imádom a masnis ruhákat, azok cukik, de ez? Gyengéden fogalmaz ízlésficammal rendelkezők rendelnék meg és vennék fel! "Vicces? Aranyos? Fura? Nem normális? Hülyén néz ki? Egyéb vélemény?:)" én innen a "hülyén néz ki" -t választom.
2012. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Valaki lepontozgatja a válaszokat, de írni már nem ír. Talán olyan pontozgat lefelé, aki csacsifüles sapiban és mikiegeres kezeslábasban rója az utcákat negyven évesen, vagy mi? :)
2012. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: te nagyon érzékeny vagy! Egy 17 éves lánnyal szemben "vitázol" miközben a nőiességet, azaz a tartást sugároznád, de eközben teljesen másképp viszonyulsz az egészhez... ráadásul hol érdekel téged kipontoz le? ez egy fórum, hadd pontozzanak, ha már van erre lehetőség.

A másik: én 21 éves vagyok, és imádom a cicás dolgokat. Macskám nincs, mert panelben lakunk és az állatoknak igen is kell a szabadság, de sok cicás holmim van. Nem rózsaszín, nem mikiegeres, nem cukimuki...

sőt cicás fülbevalóm is van, meg gyűrűm is. Eddig mindenki megnézte, nagyon tetszik az embereknek. A sapka meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

most tettem fel a kérdésemet épp. Teljesen mindegy ki hány éves, én nem csak cicás sapkát de még epreset is láttam valakin és mosolyogtam rajta, nagyon jófej lehet, laza, GÁTLÁSTALAN és bohókás.

Amúgy meg ez a rugdalozós beszólás... meg a mikiegeres nagyon GYEREKES VOLT!

Én ennyit tudtam hozzászólni és nem zavarnak a pontozások, örülök, hogy megkérdezted kedves kérdező és válaszolhattam :)

2013. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!