Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire sok, ha piros magassa...

Mennyire sok, ha piros magassarkúhoz, piros nyakláncot és fülbevalót veszek fel? Pl. : rózsás fülbevaló, és egy köves nyaklánc. Vagy magassarkú + vörös körmök és pirosrózsás fülbevaló? Vagy ez így már sok nagyon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre.

A ruha most nem lényeg...

Légyszi írd oda L oder F (esetleg kor is jöhet mellé)!


2012. jan. 15. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ha aprók és visszafogottak,akkor nem sok,de azt ajánlom, hogy ne legyenek túl nagyok és otrombák....max az egyik, pl a nyaklánc...

18/L

2012. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Régóta gondolkodom,hogy begyűjtöm a piros magassarkút és az ékszereket. :))

Nem tudtam eldönteni, hogy mennyire sok a piros szín. :-/

2012. jan. 15. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jűjts be őket! Én is kb negyed éve kinéztem egy piros magassarkú cipőt magamnak. Szerelem volt első látásra. Azóta beleblondultam a piros színbe; vettem piros körömlakkot, karkötőt, bulizós ruhát... Ha mondjuk a piros cipőhöz egy fekete ruhát veszel és piros kiegészítőket+körömlakkot, hát bomba jól fogsz kinézni. A pasik turi meg fognak nézni maguknak :)

19/L

2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!