Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt az eddigi "legjobb...

Mi volt az eddigi "legjobb fogás", amit egy turiban szereztél?

Figyelt kérdés
Mi volt az a ruhadarab vagy kiegészítő, aminek a megszerzése valamiért különleges számodra, és miért.

2012. jan. 18. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Versace szoknya, GAP és Levi's farmerdzsekik, ez mind vadi újan (még rajtuk volt az eredeti címke), egy csomó Mango, H&M, United Colors of Benetton, Marks&Spencer, stb. cucc. Talán a GAP dzseki a kedvencem, nagyon jól néz ki, szeretek benne lenni. 19L
2012. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én általában csak felsőket veszek ott(póló,top,pulcsi,ing...stb) talán egy marks&spenceres ing a kedvencem,mert jól áll,szeretem az ingeket/blúzokat,ha begombolom elegáns,ha kigombolom és alá veszek egy toppot laza

15/L

2012. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmm..nem tudok választani. Olyan extrém jó cuccokat nem találtam, mint az első, de két kedvencem van. Az egyik egy fekete- fehér kockás ing, nagyon jó fazonnal. A másik pedig egy alkalmibb felső, ilyen kínai, vagy ázsiai, v hasonló "stílusú". A szabása ilyen: [link]

A anyaga viszont ilyesmi: [link]

csak méregzöld színben. Gyöngyökkel van díszítve, nekem igazán tetszik. Most aztán biztos el tudjátok képzelni :P Ráadásul kilós turiban vettem, szóval gyakorlatilag fillérekbe került. :)

2012. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy miniszoknya amit nagyon régen kinéztem egy külföldi oldalon magamnak, de több mint 15ezer ft lett volna. Fekete, csipkés, rózsaszín varrással, ilyen goth féle különleges. Turiban ugyanazt találtam meg 1200 ft-ért.
2012. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokat járok turizni, és rengeteg jó darabot találtam már. A kedvencem egy kis fekete ruha. Igaz, hogy nem egy nagy márka, csak F&F, de nagyon különleges, nőies és mindig szexinek érzem magam benne.:)
2012. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm kapott a nővérérétől egy Vans-es pólót, 500 forintért vette. Otthon az o.társam észrevette rajta az árcédulát. 6000 forint volt... :P

Na ezt nevezem jó fogásnak :P :D

2012. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nike cipő!!:) Eredeti nike senkinek nincs ilyen csak nekem!És 1ezer Ft.be került!!!:)Azóta is ezt nyúzom elhordhatatlan!!!!:)

22/L

2012. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!