Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ötlet tornadresszt felvenne...

Jó ötlet tornadresszt felvennem alá öltözetnek?

Figyelt kérdés
Ez az ötlet úgy jött hogy a padláson találtam 3 tornadresszt amik még a nővérem szertornázó múltjából maradtak fent. Ez a 3 az aminek stimmel a mérete és jó is rám kényelmes. Nekem életemben csak 1 dresszem volt általános iskola 1-2 osztályában kérték csak és csak akkor hordtam, de most hogy belegondoltam lehet hogy alá öltözetnek jó lehet. Tesi órán nem viselném mert a terembe meleg van és mindig izadok tehát arra nem kell, de ha hidegben elmegyek bicajozni kocogni, vagy a barátnőm otthoni "konditermébe" ahol elég szegényes a fűtés ott nem lehetne rossz alá öltözetnek illetve ha hosszabb sétára indulok akkor se. Szerintetek ez jó ötlet? Két hosszú ujjú meg egy rövid ujjú is van. Ti mit gondoltok erről szerintetek felvegyem a ruhám alá ha úgy van vagy inkább ne? Mennyire tarja meg a meleget? 18/L

2012. jan. 19. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
képet :D
2012. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ívy1 ***** válasza:
100%
Persze,én is használok nem csak alá öltözetként.
2012. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
attól függ, az anyaga micsoda, pamut vagy az a tapadós lasztex?
2012. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felveheted, de ne mutogasd másnak:) Nem tudom ezek mennyire látszanak át a ruhát (a körvonalára gondolok), én alakformáló body-t szoktam ilyenkor télen hordani, azok észrevehetetlenek. Nem fázik a derekam, formál és kényelmes is:)
2012. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó ötlet, én is szoktam használni.

Gyakorlatilag olyan mint egy jobb body vagy mint amikor harisnyát veszel ...csak most nem a lábra.

Napközbeni használatra is jó, mert nem fogsz fázni.


Én ajánlom.


21/L

2012. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen jó ötlet, ha télen elmész kocogni érdemes a ruhád alá venni egy ilyet mert nem fogsz fázni és megfázni sem nagyon fogsz akkor. Ha suliba vagy más közösségi helyre mész főleg zárt helyre akkor ott eléggé meleged lehet majd benne és akkor nem fogod győzni levenni a ruháidat, és akkor bizony észre is vehetik hogy van rajtad ha úgy alakul. Szerintem ha hosszabb sétálásra készülsz nyugodtan vedd fel.

Én ilyenkor télen sokszor veszek a ruhám alá dresszt és úgy megyek sétálni el meg minden. Ha nyáron hűvösebb időbe elmegyek futni akkor szintén veszek fel a ruhám alá dresszt de van amikor melegbe felveszek egy dresszt rá pólót meg nadrágot kimegyek a város határában lévő nagy mezőbe meg az erdőbe ahol a kutya se jár ott levetkőzök és csak dresszben futom le a szokásos 2,5 km er távot majd vissza. Senki nem látott meg soha nem futottam össze emberekkel ott és jó érzés volt így. Én javaslom ezt a módszert mert úgy nem fülledsz bele mert szellőzni fog.

2012. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó ötlet
2012. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, alkalmazom én is.
2012. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 és #6 tökéletesen megfogalmazta, én is használom aláöltözetnek. (F)
2013. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
en speciel pamut kivitelben keresek felnott meretut -(minimum,; 3XL)-kek,piros,fekete szinekben!!ki keszit ilyet es hol??
2013. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!