Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most a divat idén? Műbőr...

Ez most a divat idén? Műbőr leging (cicanadrág^^) +ilyen szandál (görög stílusó? )?

Figyelt kérdés
ár több emberen láttam és nem tudom hogy most ez e a divat mert sehol nem találtam róla semmilyen cikket :|
2009. máj. 27. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

úgy érted római:D


nemtudom,én még nem láttam sehol sem műbör nacival,sztem nem túl szép látvány és kényelmi szempontból sem dukál,de ha ez tetszik.

Római szandihoz,én egy könnyű muszlinos,tüll ruhát képzelek el,római stílusban,vagy mondjuk tunika,hozzá esetleg cicanaci

2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
görög-római wáá gondolkoztam rajta de végülis mind1 segááz^^ azért nem teljesen akarok olyat hordani:Sköszönömm a tanácsot,váálaszt:)
2009. máj. 27. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,a saru és a mintás cicanadrág is most hatalams divat.Mondjuk én már tavaly nézegettem ilyen képeket,csakhát ugye Mo-ra most jött be ez a divat.
2009. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszii
2009. máj. 27. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezek a római stílusú sarok nagyon divatosak mostanában. A cicanadrág se ment ki a divatból, az a latex cicanaci, amiről beszélsz pedig idén lett nálunk nagyon divatos.

off: Óvatosan ezekkel: a latex cicanadrág csak szép, formás, hosszú lábakon mutat jól (mindig jókat mosolygok az olyanokon, akiket nem érdekel mi áll jól nekik, felveszik, mert ez a divat), a római saruból pedig számomra nevetségesek, amik egészen a térdig felérnek. És mennyi lányon van ilyen!

2009. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösziiii. és télleg undorítóak azok a térdig felérő szandálok :| am meg hosszúlábaim vannak..174 cm vagyok 51 kg-val még1-szer köszi
2009. máj. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!