Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a DC vagy Supra...

Szerintetek a DC vagy Supra jobb? Melyik márka termékeiből vásároljak inkább?

Figyelt kérdés
valami olcsó boltot is légysz,h a ismersz
2012. jan. 23. 18:54
 1/6 anonim válasza:
a Supra eléggé drága és nem valami jó a minősége.Amikor M.o-n megjelent én vettem egyből de 2x volt rajtam.Szóval szerintem DC de Adidas a legjobb..:D
2012. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 evelynn99 válasza:
szerintem a DC a legjobb...
2012. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az új DC cipők valami isszonyat szarok.. Én suprára szavazok.
2012. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Snoopy94 válasza:
Nem értek egyet az első válaszolóval.Mi az hogy nem valami jó minőségűek ??? ha neked szar minőségű akkor nyilván hamis.Nagyon sajnállak
2012. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elsőnek kicsit igaza van mert könnyen kopik a talpa és még nekem belül a sarka is kiszakadt és neked eredeti.de én mindig is a suprára szavazok a dc-t nem szeretem.
2012. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Helo!

A SUPRA a világ legszarabb netje! Én csak azt remélem, hogy végig megy mindegyiken a rák. A pénzünket elkérik, de lassú szar az egész... vagy egyáltalán nincs, mert nekem állandóan ilyesfajta problémáim vannak azzal a szarral... Ha van rá lehetőséged, a SUPRA-t semmi képpen se válaszd!!!

Helo!

2014. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!