Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a farmer mellény?

Tetszik ez a farmer mellény?

Figyelt kérdés
[link] Mihez illene a legjobban(nadrág, felső)? :)
2012. jan. 24. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen tetszik! :)

Hát én csak ugyan ilyen színű farmernadrághoz tudnám elképzelni, felsőt meg hozzá bármilyet felvehetsz.:)

2012. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van hasonló, én fekete farmerral szoktam hordani.
2012. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Én is ugyanilyen szinű nadrággal akartam hordani, de állitólag nem illenek egymáshoz..Majd még meglátom :DDDDDDDD
2012. jan. 24. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Sötétebb színű farmerral biztosan jó.
2012. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ngyaon nem jön be... zsír újan is úgy néz ki, mint amit már 500x kimostak vagy összemostak.
2012. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Imádom! Hol lehet ilyet kapni? Én nem találtam..Amúgy egyszerűbb pulcsikat nagyon feltud dobni vagy a legtöbb pólót is.

14/L

2012. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(előzőről lehagytam) szerintem sötétebb farmerral jobban mutat de egyszínűvel sem olyan rossz. Nekem sötét farmer mellényem van és inkább világos nacival hordom mert nekem azzal jobban bejön. Egyszínűvel olyan mintha egybe lenne. Meg hát mivel az enyém sötét egy sötét farmerral nekem túl sötét xd de ez tőled is függ hogy mivel jön be.

14/L megint :D

2012. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom honnan van, mivel kaptam ismerősömtől :)) Köszi válaszokat mindenkinek :)))
2012. jan. 31. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ilyenem van:) pont ma volt rajtam. rajtam egy fekete nadrággal volt. imádom amúgy!:D
2012. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!