Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér, vászon Converse tornací...

Fehér, vászon Converse tornacípőnek lesz valami baja, ha mosógépbe rakom?

Figyelt kérdés
egy hete sincs meg, tegnap ebben voltam bulizni, és kb. mint egy világháború után, olyan koszos .. :D
2012. jan. 28. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
még egyszer vettem egye tornacipőt a deichmannban, és azt mondták ne legyen vizes mert szétjön. tudom, hogy nem converse, de én nem merném berakni helyetted
2012. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az eső is víz ... na minegy :D

és akkor nem lehet leszedni róla a dzsuvát, vagy mi ... ?! :D

2012. jan. 28. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én simán kimostam 2 converse cipőmet is mosógépben. Egyiknek sem lett baja. De ha nagyon szutykos, akkor először egy kicsit mosd ki kézzel, és csak utána rakd a gépbe.
2012. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem vmi körömkefével óvatosan szedd le a piszkot:D
2012. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
próbáltam kézzel, halványodott, viszont jobban el is maszatolódott ..
2012. jan. 28. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én így szoktam mosni a Conversemet: először beáztatom Vanish-be fél napra kb. majd berakom mosózsákba és kimosom 40 fokban mosógépben. A mosózsák fontos, különben a sarkán lévő guminál at All star felirat lekophat, ahogy nekiütődik a dobnak mosás közben. Ha nincs mosózsákod, kispárnahuzat is megteszi.
2012. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem anyám mindig mosógépben mossa kki a fehér vászon converse tornacipőmet és semmi baja :D alacsony hőfokon kell mosni és no para :)
2012. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a kínai tornacsukámnak semmi baja nem lett jópár mosástól, akkor valószínűleg a Conversnek sem okoz problémát. Nyugodtan mosd ki, bár kisebb hőfokon(ahogy írták fentebb), esetleg kefével előtte segítsd meg a mosógép munkáját...
2012. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!