Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Árt valamit az ilyen melltartó...

Árt valamit az ilyen melltartó? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sokat látom, hogy iskolatársaim, meg más hasonló korú lányok (16-17 évesek)olyan melltartót hordanak, ami nem igazán nevezhető push-upnak, mert nem felnyomja a mellet, inkább össze. Tehát a körmérete vagy a kosármérete egyel kisebb a szükségesnél (ha jól figyeltem meg) és ebben tök szép a dekoltázsuk, meg nagyobbnak tűnik a mell.

Viszont azon gondolkoztam, hogy nem káros e, illetve nem fáj e?


2012. jan. 28. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem tul egészséges. én egyszer vettem fel ilyet,boltban és elég kényelmetlen volt.ugy kellett összefognom a mellem hogy beleférjen.... a helytelen melltarto daganatot is okozhat
2012. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ők tudják. én a kényelemre szavazok. azzal, hogy kisebb melltartót vesznek fel, elszorítják a keringést is, abból pedig évek múlva(ha hosszútávon ezt csinálják) baj lesz belőle.
2012. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm nagyon vékony, és hozzá egész nagy mellei voltak. De a melltartója akkora volt rá, hogy tesiöltözőben ki volt belőle a mellbimbója.

Aztán vett egy rá való melltartót. Azóta nincs akkora melle.


Hát én mikor fel akartam nyomni a mellemet és szorosabbra állítottam a melltartó pántot, de estére mikor levettem a melltartót már egy kicsit fáj. Szerintem nem éri meg. Meg ha fáj tőle meg elnyomódik, az azt jelenti, hogy nincs rendben szerintem.

2012. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!