Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Kivel jártok szívesebben...

Fiúk! Kivel jártok szívesebben? Szép lánnyal, aki rosszul öltözködik, vagy csúnya lánnyal, aki jól öltözködik?

Figyelt kérdés
Arra akarok kilukadni, hogy járnátok- e olyan lánnyal, aki szép, csak nincs pénze ezért satnyán öltözködik.
2012. jan. 29. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy. De aranyos vagy

20f

2012. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Én általában nem az alapján választok párt, hogy milyen ruhában jár. Ha nem teheti meg, hogy szép ruhában járjon, akkor már ne is legyen párkapcsolata? Volt olyan barátnőm, akinek volt 2 nadrágja 3 pulcsija 1 cipő kb. tehát nem tudott 1 hónapban minden nap máshogy felöltözni, még sem volt probléma belőle. Sokkal jobban zavart az, amikor egy másik barátnőm,akinek rengeteg ruhája volt, ha mentünk valahova 2órán keresztül nyüszített hogy mit vegyen fel.. mintha mindenki azt nézné hogy mi lesz rajta. A lényeg, hogy ne legyen sáros és kész..de lehet csak én gondolkozom így..
2012. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Legjobb, ha ez a kettő együtt jár(szép, jólöltözött), és általában így is szokott ez lenni, persze nem mindig.

Ha valaki nem annyira szép, akkor a jó megjelenéssel ezt feledtetni tudja, sőt még így talán bájosabb is az illető lány. De tornacipőben meg farmerban(az én véleményem szerint még normál nadrágban sem) nem lehet igazán szép egy nő, még akkor sem, ha az arca tényleg gyönyörű.

2012. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3# dehogynem

kerdezo ne is torodj vele h valaki ilyen felszines.

2012. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérek, mert nem olvastam végig rendesen a kérdést. Nyilván gyakran előfordul, hogy valaki azért nem öltözködik változatosan, mert ezt anyagilag nem teheti meg. De nálam egy lánynál a jólöltözöttség csak annyit tesz: nőies külső. Vagyis ha pl. ügyes és varr otthon magának egy szoknyát és állandóan azt hordja, az ellen semmi kifogásom nem lenne. Csak ne egy szakadt gatya, hanem szoknya vagy ruha(egyberuha) legyen rajta. Nem baj, ha csak egy v. kettő van belőle neki.
2012. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. voltam.
2012. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a ruhája, ruhatára?
2012. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, számomra nem az a fontos.
2012. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de szerintem az, hogy ki hogyan öltözködik az nem pénz kérdése. Nem feltétlen attól lesz valaki jól öltözött, hogy mindig a legújabb divatnak megfelelő, legmárkásabb ruhákat hordja! Az a lényeg, hogy a ruhatára szépen és ízlésesen legyen összeállítva. Ezt pedig akár turkálóból is össze lehet állítani és nem kell hetente ruhatárat váltani se! Innentől kezdve viszont, ha valaki "rosszul" öltözködik az számomra azt jelenti, hogy csúnya ízlésficama van, így lehet inkább hanyagolom...
2012. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!