Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lánynak acélbetétes?

Fiatal lánynak acélbetétes?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szemezek vele,nem csak egy jött-ment fellángolás. Pontosan erről beszélek:

[link]


Jó,tudom,nem a legnőcisebb,de úgy érzem,illene hozzám. Nem sorolom magam egyik stílushoz sem,a barátaim nagy részében Hungaristák és skinheadek vannak.Ettől függetlenül érzem azt,nekem szükségem van egy ilyenre. Nem vagyok magassarkús, főleg amikor látom menni nem tud benne,de azért felveszi.Télen is..

Ettől én csak magabiztosabb lennék.

Viszont anyukám nem igazán engedi,mert hogy "milyen otromba,mennyire feláll az orra,ez nem én vagyok". Pedig de.Valami,amivel megtudnám győzni?


köszönöm előre is!


17L


2012. jan. 29. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Nem fogod tudni meggyőzni. :)

Személyes véleményem szerint ez nagyon röhejes viselet, főleg egy lányon. Otromba, bumszli, és igénytelen. Akárcsak ez: [link]

Tehát félreértés ne essék, nem vagyok divat mániákus, nem azért mondom. :)

Szerintem keress valami lányosabb cipőt. Vannak mostanság fiúsabb hatású bakancsok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Személy szerint ezek sem tetszenek nekem, de azért mégis valamivel szebbek, és pénztárca kímélőbbek is. Továbbá nem is nehéz.

Amíg anyukád veszi meg a dolgaidat, ad pénzt a vásárlásra, addig sajnos ilyen az élet.


24/n

2012. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok az első válaszolóval gonosz lenni, de látszik, hogy fogalma sincs mire is megy ki a kérdés.

Én is bakancsos voltam pár éve még, és akárki a földhöz verhette volna a seggét, akkor se hordtam volna mást.

Nekem lassan beadták a derekukat annak idején, mert mást egész egyszerűen nem voltam hajlandó felvenni. Azt meg különösen bírom, mikor a "felnőttek" jobban tudják, hogy ez nem te vagy.

Esetleg, ha van saját pénzed és abból összegyűjtöd, akkor már nem nagyon tudnak mit tenni ellene.

2012. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm a képeket,de nekem egyik sem tetszik. Ha bakancs,legyen normális,ne ilyen félig nőcis-félig bakancsos dolog.Neked nem tetszik,nekem igen.


Köszi azért..

2012. jan. 29. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem 17 évesen lett meg az első acélbetétesem, és nagyon de nagyon jó döntés volt.

nem kellett sokat győzködnöm az ősöket, azóta vettem magamnak meg kettőt spórolt pénzből......

egy 6 soros steelem van kék, egy 15 és egy 20 soros fekete steel.

nagyon szeretem őket, ha megy a stílusodhoz hord nyugodtan.

arra vigyázz, hogy az első hónapokban hajlamosak feltörni az ember lábát, szóval tapasz a lábra, és hosszú zokni, de akár két zokni is simán, hogy ne törjön.

lehet, hogy nem egy nőies viselet, különösen engem nem érdekel,de én csak ajánlani tudom :P

19/L

2012. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Fú, hát ez valami nagyon ocsmány! :D Szerintem ilyet csak a megrögzött tinimajmok hordanak. Ne akarj olyan lenni.


A másodiknak meg csak annyit: bizonyára, ha nem lett volna mit zabálnotok, akkor nem mentek volna bele az ősök a bakancstémába. Innen is látszik, hogy szerinted a pénz az égből potyog...

2012. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy arra is nagyon jó egy ilyen acélbetétes, hogy jól szájba lehet rúgni vele az ilyen szánalmas görényeket, mint a kedves UTOLSÓ :) szóval csak bátran!
2012. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
:D Már az is maga szánalmas dolog, hogy nem bírtad tartani a pofádat, hogy ne szólj be. ;)
2012. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a történeti hűség kedvéért, én írtam egy választ a kérdezőnek, erre te idejössz beugatni neki is meg nekem is, de még ahhoz is túl sötèt vagy, hogy ez leessen a kis fejedben. Pápá nyomikám.
2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom.lehet az idősebbek szerint ez ocsmány,meg tiniszokás(bár én nem minden nap látok tiniken ilyet,sőőőőőőt!!!!),de nekem akkor is tetszik.Mint valami szerelem! :)


És sikerült megfűznöm anyukámat,megveszi nekem.Egy ideig befogom a számat,az tuti,de hogy imádni fogom,az is biztos :) Nekem nagyon tetszik,van egy vad beütése,nem megszokott.Olyan énes :) Az meg,hogy valakinek nem tetszik,nem velük fogok foglalkozni.Nem az olyanoknak akarok tetszeni,hanem akik szintén ilyeneket hordanak.


Köszi mindenkinek :)

2012. jan. 30. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hordd nyugodtan. Nagyon jó kis cipő ez, az enyém lassan 7 éve megvan és azóta hordom. Sokáig bírja, nem úgy, mint az ócska divatcipők nagy része, amit egy év után már dobhatsz is ki. 23 éves vagyok, és még mindig hordom, tehát ennyit arról, hogy "tinidivat"... :))
2012. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!