Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel hordjam? Mivel vennétek...

Mivel hordjam? Mivel vennétek fel?

Figyelt kérdés

Vettem egy fekete rövid pólót ( mell alá érő), de nem tudom mivel/hogyan hordhatnám! A stílusom nőies, elegáns, mégis színes és főleg szoknyákat hordok. Mégis mivel párosíthatnám össze ezt a pólót, mert nagyon tetszik?

köszi előre is

19/L


2012. jan. 30. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel, hogy megvetted!
2012. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Mell alá érő?:O Sztem semmivel,ha annyira nőies lennél akkor meg se fordulna a fejedbe hogy ezt fel vedd.
2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy szürke, vagy bármilyen egyszínű pólóval
2012. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon rövid, akkor el sem tudom képzelni, mivel kint lenne az egész hasad, tehát max nyáron okés Balcsi partra...Amikor én is ennyi idős voltam, mint Te, nekem is sok hasat mutató topom volt, megengedhettem :) Most már így 27 évesen nem hordok ilyesmit, de nem ítélem el, aki csinos és nyáron ilyesmit hord, vagy akár buliban.
2012. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami színesebb pólóra vedd rá, és akkor olyan lesz mint egy boleró, és így már felveheted szoknyával.
2012. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol vettél ilyen polót?:OO
2012. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. jan. 31. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!