Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tesiórán milyen...

Lányok! Tesiórán milyen gatyát hordtok?

Figyelt kérdés
Eddig térd fölé érő rövid gatyát hordtam, de ma nem volt kedvem epilálni, így hosszú gatyát viszek. Gondoltam a cicanacira is, nincs tökéletes alakom, és nem lenne túl ízléstelen arra beállítanom tesiórára? Túlságosan kiadja a tökéletlen alakomat. Bár nálam tökéletlenebb lányok is abban jönnek tesiórára... gondolkozom a cicanacin meg a melegítőn. Ti miben tesiztek?
2012. jan. 31. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk zöld,iskolai tornapólónk van,hosszú,fekete cicanadrágot szoktam felvenni,meg egy sima,fehér sportcipőt.

Szerintem,ha te úgy gondolod,hogy előnytelen az alakod,vegyél fel melegítő alsót.

2012. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

én cicanadrágban.

kit érdekel hogy áll rajtad??nem szépségverseny,tesióra:)azért jársz oda,hogy jobb legyen az alakod:)

2012. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű fekete melegítőgatyában. Cicanacit csak kevesen hordanak nálunk, és azoknak se áll túl jól, mert hozzá úgyis osztálypólót kell viselni, ami elég bő mindenkire, furán mutat cicanacival még azoknak is, akiknek amúgy jó alakjuk van. :D

17/L

2012. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szürke melegítőnadrágom van, hozzá pedig váltogatom a pólókat. Igazából, énj is szivesen hordanék röbidnadrágot, csak irdatlan hideg van a tornateremben, néha még pulcsiban is vázunk...

Szerintem nyugodtan menj el a cicanaciban, senki nem azt nézni, hogy éppen hogy áll rajtad a tornaruhád, nem kifutó ez.

2012. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

ilyet hordok fekete trikoval

2012. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk nincs kötelező tesicucc,így a farmerre ráveszek egy adidas melegítő nacit,úgyse csinálunk semmit :)
2012. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
melegítőt
2012. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Én cicanacit szoktam felvenni általában, nekem mondjuk jó alakom van de olyanok is szoktak abban tesizni akinek abszolúte nem előnyös. Szerintem teljesen mindegy. Amelyikben neked kényelmesebb.

15/L

2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melegítőt vinnék inkább a helyedben, de amit az 5. linkelt, az is csini.
2012. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én hosszú adidas melegítőt szoktam,de többen cicanaciba szoktak tesizni...szerintem nem gáz:)
2012. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!