Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete blézer 15 évesen? Hol...

Fekete blézer 15 évesen? Hol mennyiért?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon tetszenek a blézerek, és szerintem illik is a stílusomhoz. A kérdésem az lenne, hogy:

Nem túl korai? Mármint vannak olyan ruhadarabok, amiket bizonyos korban nem ajánlatos hordani, szóval ez is a közé tartozik?

Illetve hol tudnék venni egyszerű fekete blézert és mennyiért?

Előre köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 31. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Zara, 10.000 ft felett szoktak lenni.

Én egy sötétkék, arany gombos blézert vettem nyáron 16.000ért, meg kell hagyni elég szép darab, limitált volt. Ehhez mérd a sima fekete blézert..


20l

2012. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nézz körül a turkálókban! egy-két ezer forintért vadonatúj darabokat lehet kifogni. Nekem a legújabb szerzeményem szintén fekete blézer. Legalábbis elölről. A hátulja viszont kicsit hosszabbított, lekerekített és a derék fölött egy pánt fogja össze a berakásokat. Fekete blézer és mégsem az :D. De ha találsz egy jó minőségű, hagyományos szabásút, azt meg hordhatod jópofa, színes felsőkkel, hogy ellensúlyozza a szigort. És ott vannak a kitűzők, amivel szintén egyedivé varázsolhatod a fekete felsőt. Jó kísérletezést, találd meg magad. Ja, és semmi nem korai, ha te jól érzed benne és magadhoz tudod formálni!
2012. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
H&M-ben van sok
2012. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
9-13 ezer között
2012. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok.


Miért kellett lepontozni?:) Én ott szoktam vásárolni, fogalmam sincs hol máshol lehet még kapni és mennyiért, ezt tudtam fixen ezt írtam...nem fogom találomra máshova küldeni a leányzót, mert tudom hogy itt biztos kap.

Vagy az nem tetszett, hogy ott vásárolok?:-)

2012. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, a H&M-ben nagyon sok van nézz körül ott! :) (Vagy mondjuk én a c&A-ban vettem egy 3/4 ujjút, 5 ezerért)


De most mindenhol leárazások vannak, szóval nézz körül: plázák, váci utca..;)


Amúgy szerintem egyáltalán nem korai.:D


14/L

2012. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem korai. Legalábbis a blézer egy eléggé "felnőttes" darab. De ez csak az én véleményem.
2012. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ssztem nem felnötes én 14 éves vagyok és én is hordok de mondjuk conversel
2012. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen nézhet ki a blézer conversszel...
2012. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!