Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rövidnadrág ez?

Milyen rövidnadrág ez?

Figyelt kérdés

Nos, rövidnadrág aminek összevan húzva a vége, szóval ott kb 5 cm csíkban rátapad a lábra, a többi része viszont bő, de az üllepe nem lógós. Láttam már "mackó" szerűt is, és más általam megnevezhetetlen anyagból is. Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni, férfi vagyok nézzétek el nekem.

ui.: természetesen férfi nadrág:D


2012. febr. 1. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van, aminek az alja szűkebb, de nem tapad a lábamra :D Lehet vastagabb a lábad, vagy nem tudom. De ha ilyen szabadidő típusú nadrág, akkor azok jók szerintem :)
2012. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenre gondolok, mint ennek ahogy összevan szűkítve az alja.

2012. febr. 1. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy ilyet vegyél! Ez szörnyen nézhet ki egy férfin... Olyan leszel, mint akit bepelenkáztak. Valami zsebes vászonnaci, vagy bermuda inkább.
2012. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Naaaaa, jó lesz ez hidd el, ha meglesz kapsz róla egy képet ahogy viselem. Meglátod jól fog állni, csak tudjam már meg a nevét
2012. febr. 1. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:

hasonló az enyém is, bár az nem ennyire szűk lent, és térd alá ér, gondolom az is, amit kinéztél.

a 18.17-es

2012. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cuki,de ugyanakkor szörnyű is! Ilyet nehogy megvégy!
2012. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
[link] vért izzadva, de nyomokra bukkantam.
2012. febr. 1. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:

jóóó!

sztem vegyél majd. Sportos, laza.

2012. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18:28-as vagyok. Na ez így azért jobban néz ki, mint a babagatyóka :) De remélem, nem vagy ducibb, mint a képen levő pasi, mert ez csak vékonyaknak áll jól.
2012. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a baba cucc csak az összehúzott vég miatt került ki.

Egyáltalán nem vagyok duci, szálkás vagyok, kb mint a képen. Amúgy egy laza Vnyakú pólóval és egy kék magasszáru converse tornacsukával hordanám. a pólók színe, szürke fehér sötétkék, és bordó. Várom a véleményeket, továbbra is szörszálhasogató véleményeket. Ebből is a maxot szeretném kihozni

2012. febr. 2. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!