Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse-t mitől tartják...

A Converse-t mitől tartják olyan jónak?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi extra nincs bennük,sima tornacipők amire ráraknak egy hülye csillagot és kész,mellesleg drágák is....

Én személy szerint inkább veszek egy Pumat mondjuk azok legalább minőségi anyagból készülnek....


2012. febr. 2. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem a conversemet, mert kényelmes, nyáron sem izzad bele a lábam, majdnem mindenhez fel tudom venni, mert szoknyához is illik, meg nadrághoz is.

Hiába mondják sokan, hogy ugyanolyan hamar szétmegy, mint egy kínai tornacipő, nekem volt pár kínai, azok 3 hónap alatt szétmentek, a converse azért nálam 2-3 évig simán kibírja

2012. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: igazad van, széthullanak, szutykok szerintem is nem értem miért veszi meg mindenki...persze divat, jó, de azért annyira nem néznek ki mint egy jó magassarkú:)


első: 2-3 évig? ez neked jó cipő? Az én nike-m 6 éve bírja:))) Apu pumája meg főiskolás kora óta megvan, 24 éve kb...abba dolgozik otthon meg ilyenek:)

2012. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, öcsém vesz agyba-főbe converse-t, kb. csak azt veszi...
2012. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én már 5. éve hordom a conversem, semmi baja, kényelmes, mivel sima fekete nagyjából mindenhez megy
2012. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem rengeteg kínai tornacipőm volt már, mind szétmentek 2-3 hónap alatt. A conversem már 4. éve van meg és semmi baja, ráadásul elég sűrűn van mosva mosógépbe is. A kínaiak egyből szétszakadtak stb... Az a conversem amit még 8 éves koromban kaptam, még mindig tökéletes csak ugyebár kinőttem...:) Én például egyáltalán nem divatból veszek converse tornacipőt (sőt semmilyen márkás cipőt), nem mind1, hogy megveszek egy kínait 5000 Ft-ért és az jó pár hónapig jobb esetben, vagy megveszek egy drágább de jobb cipőt ami évekig is jó.
2012. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én imádom őket, két converesem van, az egyik szerintem már olyan 5 éves elmúlt, és még mindig használom, nagyon jó állapotban van! :)

a másik meg egy olyan 3-4 éves! :)

én úgy gondolom megéri a pénzt! nem bántam meg egyszer sem hogy megvettem, én mindenkinek csak ajánlani tudom!


viszont akik eleve előítélettel vannak alapból a márka miatt, azt nem hiszem, hogy meglehet győzni...


én is így voltam a nike-val, vettem egy nike-t a conversek után, hát egy kicsit csalódtam, de idővel végülis megbékéltem, de nálam akkor is a converse a legjobb ;)

2012. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert sokan márkamániások... ._." Én megelégszem a rendes tornacsukával is, ami márka nélküli. Sokkal olcsóbb, és jól is néz ki.
2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
egyáltalán nem drágák a conversek...én inkább pumát nem vennék ez életbe sem fel
2012. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: á nem drágák 15000 egy gumitalpú vászoncipőért tényleg nemm...
2012. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!