Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, öltözködés téma segitettek nekem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni mi a tulzás és mi a divatos öltözködés illetve kinézet pl szemöldök szedés vagy ehez hasonlok.Én ha bulizni megyek pl felveszek egy zakot farmerral nem feszülöst azt nem szeretem néha járok szoliba is inkább elegáns az öltözködési stilusom persze hetköznap sportos is szokot lenni a szemöldököm szedetem de nem tul vékonyra irjátok le ,hogy mik a tulzások szerintetek ha kérhetem irjarok kort és ,hogy ti mijen stilus szeriny öltözködtök .
2012. febr. 3. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyesírásod nem a legjobb, amúgy fiú vagy vagy lány? Mert ma már nem tudni ezekből!
2012. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok bocsi elfelejtedtem odairni.
2012. febr. 3. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a szolit akkor rögtön hagyd el, és csak akkor szedesd a szemöldököd, ha extrém vastag és/vagy összenő középen, mert ezek abszolút nem férfias dolgok! Nyugodtan vehetsz buliba szerintem zakót, egyáltalán nem túlzás.
2012. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!