Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. mennyiért lehet venni/varr...

Kb. mennyiért lehet venni/varratni Budapesten lolita ruhát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lolita ruhákat, de a családom nem engedheti meg magának a több tízezres ruhadarabokat.
2009. máj. 31. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
bármelyik varrónő szívesen megcsinálja neked.nekem kerianyum csinálta
2009. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal van gondom, hogy melyik varrónőnél lehet lolita ruhát varratni, hanem azzal, hogy mennyiért.
2009. máj. 31. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Na haragudj, engem is érdekelne, esetleg varrattál már azóta? Mennyiért?
2009. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Siwa válasza:

Szia!


Jómagam egy fiatal tervező vagyok (rendesen végeztem is), kiskorom óta foglalkozok varrással, ugyanis mindkét nagyszülőmnek szintén ez volt a foglalkozása.

Amit napjainkban látok, azt megírtam egy cikkben, melyet itt találsz:

[link]


Itt írtam pár sort arról, mennyibe is fáj maga az alapanyag egy minőségi cucchoz, és akkor arról már ne is beszéljünk, mennyi munka van vele. Ha sokat kér tőletek valaki egy lolita ruháért, az azért van, mert ha rendesen végzi az ember a munkáját és nem csak összehányja, az piszok nagy meló. Szépen megcsinálni a fodrokat, stb, stb. Persze vidéken már pár ezrekért varratnak, sok pesti bolt ki is használja az idős néniket, de erről nem szeretnék vitát nyitni. A lényeg, a cikkben kb írtam az árakról. Meg van ez-az a lolitákról. Szabásminták is!


Szóval a lényeg amit írni akartam mindezzel, hogy sajnos a több tízezer az azért van mert maga a ruha van amelyikhez 6 méter anyag kell, ami ha nem gagyi, már közelít a 10 ezerhez. Én tegnap vettem egy rokokó stílusú ruhához anyagot és csipkét és csak az alap került 8 ezerbe. Pedig sajnos nem is a legjobb közül választhattam. Persze ha beéred, valami nem túl jó minőséggel, akkor meg lehet úszni tíz ezer alatt.

2010. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél! ^.^
2010. júl. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!