Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetetek túlzás, ha 21...

Szerintetetek túlzás, ha 21 évesen csak elegáns ruhákat szeretek hordani? Nagyon alacsony vagyok, ezért gyakran csak tini részlegentudok venni magmanak ilyen ruhákat.

Figyelt kérdés

Sokan azt gondolják rólam,hogy arisztokratának érzem magam.Szeretem az olyan ruhákat,amelyek a régi korokat idézik,de divatosak.Szeretem a jó blézereket,szövekabátokat.Bársony szoknyákat blúzzal,mellénnyel szoktam hordani.

Mióta 17 évesen elkezdtem színházba járni,azóta szeretek így öltözni.


2012. febr. 4. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mint Te! Nem baj, nyugodtan hordd csak azt, amiben jól érzed magad! Arra azért vigyázz, ne legyen a hétköznapokon túl ünnepélyes az összhatás!
2012. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arra ügyelek,hogy ne vigyem túlzásba
2012. febr. 4. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan öltözz így! Én néha hippinek nézek ki, máskor meg angol királynőnek...
2012. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ez a stílusod, akkor hordd. :)
2012. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baj, még mindig jobb, mint a feliratos póló-csőfarmer és converse cipő-tucat összeállítás.
2012. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is baj. Legalább nem szaporítod a csőfarmeres brigádot! Igazi hölgy lehetsz ezek szerint! Szerintem ez inkább példaértékű. Légy rá büszke, hogy ilyen vagy és merj nőies lenni, hordd nyugodtan ezeket a ruhákat.

Ha valakinek ez nem teszik, azzal ne foglalkozz. Mindenkinek úgysem lehet szimpatikus az ember!

2012. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én oda meg vissza lennék tőled, ha ismernélek... :D 19/F
2012. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!