Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dioptriás napszemüveget lehet...

Dioptriás napszemüveget lehet valahol csináltatni?

Figyelt kérdés
Például opticall-ba? Rövidlátó vagyok, és 1.75-ös a szemüvegem. Van hozzá rácsatolható napszemcsi, de nagyon keskeny, ás betűz rajta a Nap. Ezért szeretnék rendes napszemüveget, de ugye dioptriást, hogy lássak is benne valamit, meg az jobban is nézne ki. A válaszokat előre is köszi! Azt olvastam, hogy sima szemüvegre lehet ilyen foncsort vagy mit tetetni, de az úgy egy kiscsit drága lenne szerintem. Esetleg sima napszemüvegkeretet lehet be vinni? Raknak ők lencsét bele?
2012. febr. 5. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol készítenek szemüveget. A magasabb árat nem tudod megúszni. Most nincs ilyen szemüvegem, az előzőt kb. hat éve csináltattam. Akkor a bevonat hatezer forinttal növelte az árat.
2012. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb akármelyik optikában. :D

De érdemesebb nyárig várni, akkor szoktak lenni akciók rá inkább, amúgy kb 30ezer egy pár lencse. Plusz a keret.

Őszintén szólva ahol én csináltattam, ott azt mondták, ők nem vállalják, hogy ilyen párszáz forintos olvasószemüvegek meg olcsó napszemüvegek keretébe tegyenek üveget, vagy garanciát legalábbis akkor nem tudnak adni a lencsére sem, mert azok olyan vacak minőségűek. De megkérdezheted, lehet ott vállalják, ahol csináltatod. :D Bár szerintem már olyan mindegy, hogy 30ezer plusz olcsó szemüveg, vagy plusz 10ezer. Ha azt vesszük, hogy egy megbízható, minőségi napszemüveg is hasonló árban van, akkor megéri, persze nem 1-2 évre veszi az ember. :S

A foncsorozást nem tudom, ha van még használható, ép lencsés, megfelelő dioptriájú másik szemüveged, lehet, hogy megcsinálják, gondolom az olcsóbb lehet valamivel.

2012. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!