Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miből és hogyan tudok a...

Miből és hogyan tudok a melltartómba itthon valamilyen push-up-ot készíteni, ami megemeli a melleim?

Figyelt kérdés

Találtam a neten nagyon jó szilikonos melltartóbetétet,de nem tudom megrendelni,mivel anyum nevére jöhetne csak,és nem hinném,hogy megengedné.Ezért más nem maradt,minthogy nekem kell valamit kitalálnom,de semmi normális nem jut eszembe.Semmi szilikon nincsen itthon,tehát ez sem jó.:(


Ötleteket légyszi!Kíméljenek azok,akik a zoknit ajánlanák,és egyéb!


köszi előre is!:) 16/L



2012. febr. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Vegyél sima push-up melltartót. De amúgy jobb lenne ha elfogadnád magad úgy, ahogy vagy.
2012. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
van egy push-up melltartóm,de van azon kívül 3,ami nem olyan,és azokat is szeretném push-up-olni!én csak szeretnék jobban kinézni,nem leszek depressziós,mert kisebbek a melleim!
2012. febr. 5. 18:42
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
ugye tudod hogy ettől nem fogsz jobban kinézni, csak többen akarnak majd megdugni? másra nem jó...nem értem minek ez.
2012. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

utolsó..úristen te kész vagy -.-

16 éves vagyok,de nagyon kicsik a melleim..szted ha nagyok lennének,akarnák ilyen push-upot??? akkor magamtól kipakolnám őket..és egyébként nem gusztustalanul akarom kipakolni -.-

2012. febr. 6. 18:52
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

hallod kérdező, itt olyan válaszokat kapok én is, hogy leesik az állam :D komolyan!

sima kérdésre teljesen leoltják az embert meg elkönyvelik depisnek meg hülyének :D áhh

amúgy nekem is kicsik, én is pusáppolom, nem is érdekel, így sem bitang nagyok csak nem vagyok lapos :D

amúgy vegyél simán jó melltartókat a boltban:) kérd ki az eladó véleményét

20L

2012. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nekem mondod? komolyan már félek megnézni az új választ,hogy mit kapok -.-

köszi a választ!:))

2012. febr. 7. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szia! én olyat csináltam, hogy vettem egy régi szteccses felsőmet, vágtam belőle egy akkorát, ami befér a mellem alá, [link] ilyet, csak kb fele ekkor a magassága a cuccnak

összevartam két ilyet, beledgutam vattát

ennyi :) remélem segítettem :)

2012. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hát szerintem ha van otthon melltartóbetéted, simán varrd bele a melltartódba (persze ha nincs rá külön ''zsebecske'')

De ha kreatív vagy akkor készíts te magad betétet. Pl: szivacsból (akár válltömés) kivágod a kívánt formát és bevonod valami lágyabb textillel (persze ezt is varrd)hogy kényelmes legyen! :) Remélem nem találod gagyinak a tippet...én így csinálnám (:

2012. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akár kínai üzletben is lehet kapni kimondott melltartóbetétet szivacsból, pont erre a célra.

Kb 300 Ft.

Az okoskodók meg inkább ne válaszoljanak, ha nem tudnak a kérdésre.

Én is jobban érzem magam Pushup melltartóban, kicsit dob az önbecsülésemen.

Szülés után 90D-re nöttek a melleim, majd lefogytam, és 80C, nem áll már úgy, a nagy méretváltozások következtében, így jobb, ha kicsit meg van emelve.

Ha ez csalás, akkor ennyi erövel minden más is, ami javít az ember külsején.

Pl ne hordjon tunikát, akinek vastagabb a combja, mert eltakarja, ezáltal átb@ssza a másikat...

Mégis mindenki kiakad, ha már valaki közszemlére teszi a nem teljesen lapos hasát...

Semmi nem jó, ha mutatja a kevésbé elönyös részt, azért, mert "nem szép". Ha eltakarja, azért, mert az meg csak hazugság...

2012. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó háromnak nagyon szépen köszönöm!!sokat segítettek!! meg is van oldva! ;)
2012. febr. 19. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!