Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vaterán szoktatok eladni...

Ha vaterán szoktatok eladni ruhákat, milyen csomagolásban szokás feladni, a postán vegyek valamilyen címezhető csomagolópapírt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kisebb méretű a ruha bélelt borítékban érdemes feladni(ebből egyébként van vagy 6-8 méret), ha nagyobb méretű a ruha vastagabb normál csomagoló papírt ajánlanék, nagyon jól átragasztva vastag celluxszal. Papírboltban mindkettő kapható.A feladó-címzett rész szabadon marad, de máshol én átszoktam ragasztani keresztben-hosszában.
2011. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A bélelt boríték ugye a buborékos? Ezeket postán és írószerboltban is lehet venni? Kb mennyibe kerülnek a nagyobbak? Most kezdtem eladni, és nehezen tudom felbecsülni, hogy mit írjak postaköltségnek. (Bocsánat, ha hülyeség a kérdés, de totális postai analfabéta vagyok)Köszi még egyszer!
2011. dec. 4. 01:41
 3/4 anonim ***** válasza:
igen a buborékos, papírnagykerben a legolcsóbb, de van nyomtatványboltban is nagyobb méretválasztékban, a papírboltban kisebb a kínálat, boltja válogatja...én a nagyobb értékűt, mindig könyvelt-, vagyis ajánlott levélként adtam fel, hogy legyen nyoma, és utánkereshető legyen, ha valami baj van. A posta honlapján nézz utána az áraknak,2 kg-ig levélként feladható bármi.A levél súlyát megmérik és ott derül ki az ár. 2 kiló fölött érdemes értékgarantált, időgarantált csomagként feladni, ez kb. 1500 Ft, ha vállalja a vevő a díjat.Figyelj arra, hogy ha nem előre utalás van, hanem utánvételre is lehetőséget adsz, akkor a postai díj magasabb. Ez szintén értékfüggő. Pl. 8000-10000 ezer Ft-os pólóknál ennek jelentősége van. Opció még, hogy beépíted a ruha árába és olcsóbb egyáras postai díjjal dolgozol.Ha lesz tapasztalod tudod, majd melyik jobb neked.
2011. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt elfelejtettem: a nagyobbaknál 150-350 forint közötti borítékárakra emlékszem, de hogy most mennyi nem tudom.
2011. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!