Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor fehér nadrág?!

Ilyenkor fehér nadrág?!

Figyelt kérdés
Holnap suliba fehér nadrágba szeretnék menni. Persze elég vékony, ezért aláhúzok egy harisnyát is. Nagyon rossz választás ilyenkor ez? Ki fognak nevetni, ha meglátnak?
2012. febr. 5. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
én tuti kiröhögnélek:D sőt lefotóználak és kitenélek az fb profilomra valami oltós szöveggel:D
2012. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A héten rajtam is volt fehér nadrág,mert már nagyon untam az állandó farmerben levést.Aki ezért kiröhög,mint az előző válaszoló,hát had ne mondjak róla semmit.Fbra kitenne?:D Sztem nm kell mondanom semmit,kislányok véleményére ne adj,akiknek az a legfontosabb hogy mit posztoljanak ki fbra.
2012. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

nem az nekem a legfontosabb hogy mit teszek ki,de fehér gatya télen legalább anyira gáz mint a szandizokni bármely évszakban:) és azért mert a magyar nők 80% rohadtul nincs tisztában NEMHOGY a divattal,de azzalsem hogy mi gáz és mi nem,arról nem én tehetek!

nem mellesleg a fehér nadrág nagyon kevés embernek áll jól,ahhoz nagyon szép alak kell,és fehér gatya már alapból is régen kiment a divatból,és nemcsak télire.

A koromról meg ennyit hogy 21 éves vagyok,kiváncsi lennék te menyi vagy,hogy én kislány vagyok a szemedben:)

2012. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan felveheted. ha tetszik, nyugodtan vedd fel és ne foglalkozz másokkal. ha meg kinevetnek, akkor mi van?? :) pár hete én is elmentem itthonról simán fehér nadrágban, nem szólt be senki.
2012. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én télen nem venném fel a helyedben a fehér nadrágot ebben egyetértek az első válaszolóval. De az, hogy kiment volna a divatból a fehér nadrág ezt annyira nem hiszem. Sokan hordták nyáron és nem hiszem, hogy annak a sok embernek nem lett volna stílusa.
2012. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Kedves második! Mondd, miért nem érted az iróniát???!!!!
2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát szerintem jobb hanyagolni télen a fehér nadrágot,főleg ilyen időben,gondolj bele nem csak hogy kinevetnének,hanem tiszta sár meg hó lenne..Hagyd meg a tavaszi napokra..

Nem rossz indulatból mondom,de én biztos kinevetnélek.

2012. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Izabell ***** válasza:
én fehér -farmert szoktam hordani télen
2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
21 éves válaszoló: agyilag még nem tartasz ott sem ahol egy 10 éves gyerek. Ki a francokat érdekel a divat? A hülyéknek találták ki akik maguktól még azt sem tudják mit vegyenek fel... ez a nevetséges. Mindenki azt vesz fel amit akar. Fehér nadrágot is akár, persze csak olyat ami nem lóg a földig, mert akkor saras lesz és az már tényleg gáz.
2012. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!