Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves vagyok.164 cm és...

14 éves vagyok.164 cm és 43,9kg. Szerintetek kicsi a 70B s melltaro? Vagy most mekkorának kellene lenni a mellemnek? Nekted nagyobb volt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Édes Istenem... annyian tépték már a szájukat ez ügyben, de megteszem én is... ez tipikusan az, mint pasiknál a péniszméret. Nincs átlag méret! Rengeteg minden befolyásolja, miért érdekel mindenkit az átlag, meg a norma... Függ a génektől, az öröklődéstől, de az is lehet, hogy teljesen el fogsz térni pl anyud mellméretétől. Nem mindig van túl kicsi, vagy túl nagy, minden viszonyítás kérdése. Hagy hozzam fel a saját példámat. 18 leszek, és akkora melleim vannak, mint a hatodikos húgomnak. Nem érzem magam hátrányban miatta, pedig nagyon sokáig szégyelltem. Rájöttem, hogy mindegy, mennyire hisztizek miatta, attól sem nagyobb nem lesz, sem kisebb és csak magamat idegesítem vele. Megműttetni semmiképp nem akartam, ami azóta sem változott. Semmi gondom nem volt eddig belőle, a barátommal másfél éve együtt vagyunk és igen, tudja, hogy kicsik a melleim, de egy cseppet sem zavarja, mert nem a melleim miatt van mellettem. Édesanyámnak akkora mellei vannak, hogy fiatal korában, azaz, mikor annyi idős volt, mint én, már 80C-s melltartót hordott, azóta is ekkorát hord. Én 70A-t, szóval egyenlőre úgy tűnik, hogy nem örököltem tőle ilyen géneket, de még nincs semmi veszve, ugyanis 20-22 éves koromig simán megnőhet, ha gyermeket fogok várni, akkor viszont biztos meg fog. Lehet a tánc és a sok sport az oka, hogy ilyenek. Ennek ellenére az alakjukkal nincs gond. Szóval, nem igazán van olyan, hogy mekkorának kéne lennie ennyi meg ennyi idős korban a mellednek, mert ez nem szabvány alapján működik, és nem is egyenletesen nő, hanem lökésszerűen. Kinek igen, kinek nem.

Üdv. 18/L

2012. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy te tisztában vagy e a melltartó méretezéssel,csak a tisztán látás miatt a betü jelöli igazából a mell nagyságát, és a B az neked tökéletes,főleg hogy a magasságodhoz képest könnyü vagy, tehát vékony.
2012. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!