Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek a hó...

Milyen cipőt vegyek a hó miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Deszkás cipőket hordok szóval olyasmi kéne vagy van az a rapper bakancs azis jó lenne ja és linkeljetek lécci :d

ezt néztem ki eddig

[link]

olyan kell ami nem ázik át a hóban meg meleg is :D


2012. febr. 7. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
gumicsezma
2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a jó, aminek ilyen a talpa:

[link]

De én mindenképp a magas szárút ajánlom,mert az magas hóban is jó, és rücskös talp kell, hogy ne csűsszon meg. Ilyen esős csízma anyagú,asszem valami műanyag a jó. Háttt. Nem tok jót ajánlani, de ne legyen ilyen bundás, vagy bőr vagymilyen, az a szőrös nayag, amiből a cipő készűl, me az átázik.

2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
cipőt kérdeztem nem ilyen hótaposót.. :d
2012. febr. 7. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
De a cipő az átázik, szal mondhatok átázós cipőt, vagy nem átázós csinmmát.
2012. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belül bundás bőrcsizma. Most ez a legjobb, nem ázik be és meleg. Esetleg valami téli túra bakancs? Gore-tex-es külső is jó az tuti nem ázik be, csak valami nagyon extrém behatásra.
2012. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez szerintem jó ami a képen van
2012. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél a képen, az nem ázik át, bőr. Ami átázós az a velúros, szövetes dolgok
2012. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rapper bakancs ??? az meg mi??? (esetleg linkelnél képet me nagyon bugyután hangzik)
2012. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!