Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatok jó minőségű...

Hol kaphatok jó minőségű hótaposót viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Ami lehetőleg nem ázik be. :)

2012. febr. 7. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendes hótaposóra gondolsz, vagy az Ugg utánzatokra?:D Mert az utóbbiból szép választék van ázsia centerben. Rém egyszerű a történet, ott veszel egyet kb. 3000-3500ért és veszel még pl. deichmannban impregnáló sprayt, első használat előtt befújod és kész is:) Persze célszerű a fújást olyan havonta megejteni. Nekem minden cipőm be lett fújva, nem is ázott be:) De azok a cipők, amik alapvetően nem áznak be eléggé drágák és nem éppen divatosak.
2012. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem most már elegem van a rossz minőségű cipőkből. Sajnos kevés magyar termékkel találkozik az ember, és az is megfizethetetlen (számomra legalábbis). Eddigi kínaiból származó csizmáim mind beáztak, igaz, lapos talpúak, lehet, hogy ezért?! Emiatt jutottam el a hótaposóig. Már-már az sem érdekel, hogy nem a legdivatosabb, csak ne ázzon be. :/
2012. febr. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!