Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyasszonyi ruha alá kell...

Menyasszonyi ruha alá kell melltartó? Ki vett alá, és ki nem?

Figyelt kérdés
Pánt nélküli ruhám lesz fűzős, nem tudom, hogy kell-e alá melltartó?
2012. febr. 8. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pánt nélküli volt, fűzős, elég szép dekoltázst csinált, felnyomta rendesen melltartó nélkül is :) 75B-s mellem van.

21L

2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem 80-a-s melltartóm van, nem lógnak ezért érdekel, hogy megfogja-e annyira.Meg nem mindegy nyáron a 30 fokba, hogy egy, vagy két réteg a ruha.
2012. febr. 8. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, megvetted-e már a ruhát, de ha még nem, akkor elötte teszteld.

(A 80-as méret még nem jelent semmit, mert nem irtad meg, hogy milyen kosara van, de ha C-D-E, akkor az nagynak számit, ha A-B, akkor nem igazán)

A pánt nélküli ruhában mindenképpen ugrálj többször, meg szaladgálj kicsit ide-oda, mert csak igy derül ki, hogy nem csúszik-e mégis le. Az ugyanis borzasztó ronda meg kellemetlen, ha a ruha elindul lefelé, te meg huzgálhatod vissza, hogy ne potyogjanak ki a melleid. De ez csak akkor derül ki, ha tényleg ugrálsz benne, megkérdezni nem érdemes, mert mindig azt állitják, hogy megtartja a füzörész. De rengeteg esetben aztán az egész lakodalmat elrontja, hogy csak ráncigálhatja a menyasszony vissza a mellrészt.

Ha a tesztet megállja, akkor azt is tudni fogod, hogy elég-e, emellett még melltartót is nem érdemes venni, mert ha csúszik, akkor a melltartó sem segit.

2012. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
80/A-s melltartót hordok, a héten veszem meg a ruhát, ha minden igaz.Mindenképp viszel melltartót is magammal.Köszi a tanácsokat.
2012. febr. 8. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha A-s melltartót hordasz, akkor valószinüleg nem kell külön melltartó, és a ruha is könnyen a helyén marad, ha a füzörész eléggé feszes.
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!