Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A converse csuka milyen hamar...

A converse csuka milyen hamar megy tönkre?

Figyelt kérdés

Mert eddig csak ilyen márkátlan tornacsukáim voltak,de azoknak elég volt 2 hónap,h tönkremenjen,totálisan...:S

Mondjuk hogyha heti 4szer hordom,8 órán át,akkor azon is hamar lesznek nagy szépséghibák(pl. h a gumitalpa megreped,stb.)Csak mert vennék egy converset,és tudnám,h bírja,akkor lehet,h megéri...


2009. jún. 2. 21:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Elvile 20.00ft olyan szar nem lehet...

van néhány bnőmnek és tök jó állapotban...ők szeretik...

2009. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
és sokat hordják?mert nekem 2 hónap után már oldalt félig levált a gumi,szal...:S
2009. jún. 2. 21:39
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már több pár Converse dorcóm is, max. fél évig bírták. Hozzáteszem, annyira kíméltem őket. De nem fociztam bennük vagy ilyesmi, hanem csak gyakran hordtam. Azt hittem tartósabbak.. Mindegyik a sarkánál lyukadt ki, a gumitalp feletti résznél. De ha vigyázol rá, biztos tovább tart!
2009. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Nekem volt már több pár Converse dorcóm is, max. fél évig bírták. Hozzáteszem, annyira nem kíméltem őket. De nem fociztam bennük vagy ilyesmi, hanem csak gyakran hordtam. Azt hittem tartósabbak.. Mindegyik a sarkánál lyukadt ki, a gumitalp feletti résznél. De ha vigyázol rá, biztos tovább tart!
2009. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj! Kihagytam az egyik mondatban egy igen fontos NEM szót, amit kijavítottam, de valamiért elküldte az elsőt is. :S

Szóval: "annyira NEM kíméltem őket"

2009. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...

elég sűrűn hordják...(de van akinek ez a második mert 4 hónap után tönkre ment)

NEkem tetszik de azért se veszek mert sokkalom azért hogy néhány után tönkremenjen...

2009. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%

15.000 körül vannak a sima Converse tornacsukák(amin nincs vmi nagyon extra minta,dísz)

Nekem sima fehér van heti 6szor hordom kb fél éve megvan és szinte olyan mintha új lenne csak picit piszkos de az sem vészes!

Elötte is volt 1 Conversem,ami megvolt legalább 3évig azt is minden héten hordtam,de még most nincs semmi baja,csak meguntam azért vettem újat...

ezerszer jobban megéri mintha vmi olcsót vennél és havonta tönkremenne,hidd el...

2009. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%
nekem két éve van meg, ez idő alatt csak a talpa kopott meg a többi minden azon módon van
2009. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%
nekem két éve van Converse csukám, ez idő alatt csak a talpa kopott meg a többi minden azon módon van
2009. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
A piros Converse tornacsukám 5 éve van meg, pár hete repedt meg a gumi, de egyáltalán nem feltünő és hordható még mindíg! Tavasztól télig viselem, heti rendszerességgel. Vigyázni kell rá. Szóval szerintem megéri, ha nem focizol benne! Figyelj a jó méretre és akkor nem fog kilyukadni a sarkánál!
2009. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!