Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő illik egy ballagásra?

Milyen cipő illik egy ballagásra?

Figyelt kérdés

Mivel elég nagy, 41-es a lábam .. nem találok megfelelő magasarkút, ami elég olcsó. Viszont kinéztem egyet a neten.. de az egy szandál :(

hogy néznék ki ?

[link]


2012. febr. 11. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ez szerintem nem illik oda...

És ha megpróbálnál spórolni?6000 Ft-ért a Deichmannban jó minőségű,sokáig használható,szép magassarkút vehetsz.

2012. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem illik
2012. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok egy megfelelő cipőről képet mutatni ?
2012. febr. 11. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


€-ban megadva az ára 19,90€. az végülis nem olyan sok.:)) Deichmannban kapható.:D

vagy valami hasonlókat nézz.:))

2012. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 4. ír,az tényleg szép,csak 10 cm-es a sarka,és nehéz benne állni.
2012. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet kifogás, hogy nehéz benne állni. Egy ilyen különleges alkalom, mint a ballagás, egyszer van az ember életében. Egyszer pedig ki lehet bírni még azoknak is, akik esetleg a hétköznapokon nincsenek a magas sarkú cipőkhöz szokva.


Egyébként pedig, hogy a kérdésre is válaszoljak, 41-es méretben szerintem még kell találnod női cipőket az üzletekben. Ha nincs is minden márkából és típusból ilyen méret, de néhány fajtából egészen biztosan tartanak. Annál legalábbis sokkal szebbeket és elegánsabbakat találsz, mint amit linkeltél.

2012. febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja,annak a szandálnak,amit linkeltél.Nem illik,és??Conversbe ballagok.Legalább jól fogom magam érezni benne!!
2012. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miniróka ( a converse-snek meg grat -.-)
2012. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi!:D
2012. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!