Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig lesz divatos viselet a...

Meddig lesz divatos viselet a farmer?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már elég régóta az, nem hiszem, hogy valaha is ki fog menni a divatból. Valahogyan mindig jelen van. Imádom! :)
2009. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A farmer mindig divat... bár én sosem szerettem.
2009. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Örökkön-örökké! :)


Csak a szín és a fazon változik!

2009. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
divat volt, van és lesz.
2009. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik majom szavaz le bárkit is egy ilyen kérdésnél? :DD Én zöld kezet nyomtam...
2009. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a majom,meg "szoruljon" a farmerjába!
2009. jún. 4. 07:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A divat az emberiség egyenruhája...én utálom mert olyan merev anyag, vitorlavászon...bár azért kopik ki a divatból a kilencvenes évek elejn még minden második emberen farmerdzseki volt, mostanra már szinte teljesen a nadrágra korlázotódik...
2009. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak örök stílus dolgok, meg vannak szélsőséges felkapott divathóbortok. Előbbi a jó,utóbbi vacak.De az előbbiben is vannak a nagyon átlag, már már klóneberke kinézetet adó uncsi,minden második emberen felfedezhető holmik. Farmer nadrág az egyik legátlagabb viselet. Én speciell plussz pontot adok gondolatban annak,aki egy kicsit probál másabb elnni,de persze nem szélsőségesen. De nyilván minden stílusnak megvan a rajongótábora,és sajna már mindenből van rengeteg, igazán senki sem egyedi.Aki meg mégis,az inkább közröhely tárgya,annál meg jobb az uniformizálódás.
2010. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!