Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eskuvore (vendegkent) rockabil...

Eskuvore (vendegkent) rockabilly/pin-up stilusu ruhaban lehet menni?

Figyelt kérdés

Mar nagyon reg nem voltam eskuvon, szeretem ezeket a stilusu ruhakat, jol is allnak. Szivem szerint most is ezek kozul valasztanek, de az eskuvoi illemtan mar megbenit...

Ne legyen se tul rovid, se tul nyitott, se fekete, se feher, se piros, se tul eros szinu, se tul feltuno, stb.


Szerintetek ezekben meg "illik" eskuvore menni?

[link]

[link]

vagy

[link]

[link]


Nem pont ezek, nem pont ilyen mintaval/szinnel, csak a stilust nezzetek.


Egyebkent templomi resz nem lesz, csak a hivatalos es utana vacsora/buli es nem is nagy eskuvorol van szo (80-100 vendeg lesz, ha jol tudom). Nem vagyok mar tini, lassan 30 leszek, jo alakom van, noies vagyok, ha esetleg ez is szamit stilus szempontjabol.


2012. febr. 12. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet ilyenekben menni. (Egyébként ez a 80-100 fő már a nagy esküvői létszámhoz tartozik.)
2012. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a 2.kép a legjobb, én azt simán el tudnám képezni egy esküvön :)
2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első szerintem annyira nem, de a másik 3 simán. Tényleg gyönyörű a 2., pedig kifejezetten rózsaszínellenes vagyok :)
2012. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

IMÁDOM őket, és naná, hogy lehet! Te leszel a legcsinibb!!! :)


19/L

2012. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!