Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nem szereti a divatot az...

Aki nem szereti a divatot az miért nézi ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés
most komolyan ha valaki nem szeretin a divatot az miért nézi ezeket a kérdéseke ha úgy is csak annyit írnak h milyen szar vahy h érdekel a divat.
2012. febr. 13. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A divat nem minden. Hiába van aktuális divat, ha valakinek nem áll jól az a ruhadarab, kiegészítő. Akkor is felveszi, mert az a divat? Hát ez szánalmas.
2012. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Mert csakis itt tudják kiélni magukat szegények.

Szeretnek kötöszködni. Ez a szánalmas.

Amúgy meg teljesen szubjektív, hogy ki mit tart divatosnak vagy szépnek, csakhát a tolerancia fogalmáról még nem hallottak és nem utolsó sorban baromi irigyek, ha Te esetleg többet engedhetsz meg magadnak.. :)

2012. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11:34-es vagyok. Kötözködni 'S' nélkül. :)
2012. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A magam nevében tudok annyit mondani, hogy magam nem vagyok egy divatkövető, de kötözködni sem szoktam. Én azért jövök be ide néha, mert egyszer-egyszer felmerül bennem is olyan kérdés, ami ide illik és választ is kapok, illetve olyasmiben szoktam válaszolni, ahol valaki szokások felől érdeklődik vagy keres valamit és én pont tudok is segíteni neki, akkor miért ne?
2012. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán követem a divatot, de szeretem olvasni, hogy kinek mi tetszik és kiváncsi vagyok mások véleményére is. Szerintem abban igaza volt az egyik hozzászólonak, hogy nem mindenkinek áll jól az éppen divatos ruha, vagy stilus. Hiába eröltetem magam xy üzletlánc hiperszuper uj kollekciot, ha nem tudom viselni és nem érzem benne jol magam, és csak mutogatni akarom, hogy kivagyokmivagyok . Az ilyen számalmas szerintem. Mindenki találja mega hozzá legközelebb álló dolgokat és ruhákat!
2012. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A divat és az izlés relatív. Én azt útálom amikor egy tök normális kérdésre 1-2 normális válasz érkezik. :/
2012. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Engem személy szerint a smink és a bőrápolás érdekel ebben a topicban,de ha meglátok egy olyan kérdést,hogy "80kg vagyok,felvehetek cicanadrágot?" vagy "Szeretnék egy fehér converse tornacipőt.szerintetek?" akkor sokak bánatára leírom a véleményemet,miszerint nem kell úgy kinéznie minden fiatalnak,mintha futószalagon gyártották volna őket és egy-egy divatos cucc esetében érdemes megfontolni,hogy vajon tényleg jól áll-e az illetőnek. Egyébként pedig érdekel a divat,de számomra ez a szó nem egyenlő azzal,hogy majom módjára utánozzuk egymást,itt pedig sokaknak ezt jelenti.
2012. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!