Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zebramintás cicanadrághoz...

Zebramintás cicanadrághoz milyen felsőt/kiegészítoket vegyek fel buliba?

Figyelt kérdés
Jólenne ha linkelnétek valami variációkat, valami dögöset, és izléseset. A cicanadrág fekete-fehér zebramintás. de nem muszáj ezekhez a színekhez ragaszkodni :) Képeket linkeljetek ha tudtok :) ez most fontos nekem, elore koszi a válaszokat! :)
2012. febr. 14. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ízléstelen vagy.
2012. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

[link]

én egy ilyesmi felsőre gondoltam elsőnek :)

kiegészítőt nem tudom, talán valami ezüst láncos hosszú(többször áttekerhetős..:D) karkötő, meg valami ilyesmi lánc egy nagy medállal

2012. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha az alsó ilyen kihívó,akkor a felső legyen szolid,mondjuk csinálhatnád fekete fehérre ezt a szettet.Fekete felső,zebrás cicanaci, fehér körmök, fekete karkötő-fülbevaló-nyaklánc.
2012. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha 16 alatt van, akkor simán elmegy a zebramintás nadrág:D
2012. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a pirossal túl sok..:)

Én voltam a fekete-fehér összeállítást javasló

2012. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg lehet a zebra mintát nagyon előnyösen is megoldani. Nem kell feltétlenül ribizlisre, meg ízléstelenre gondolni:)

ezeket nézd meg:


[link]


[link]


[link]


Sem lilával, sem pirossal nem javaslom. Inkább natúr színekkel ill., ha nagyon akarsz valami élénk színt akkor kiegészítőkkel vidd bele (pl nyaklánc, öv)

2012. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, mivel a zebrás alsó elég hivalkodó, hozzá egy szolíd, visszafogottabb felsőt vegyél fel. A fekete-fehér szett nagyon jó ötlet.
2012. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is izléstelen, de a legtöbbet valami különleges szabású szolid, világos színű felsővel, és fekete-fehér ékszerekkel lehet belőle kihozni.

Valami ilyesmikre gondolok (más színben) : [link]

[link]

[link]

Ui.: Győzike keveri a pirosat a zebrással.

2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!