Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem öltöznek az emberek...

Miért nem öltöznek az emberek színesebben?

Figyelt kérdés
Ha körülnézek a suli folyosóján, egy-két ember kivételével mindenki fekete, fehér, szürke színeket hord, talán kéket, halványabb rózsaszínt és barnát. Miért nem viselnek az emberek színes ruhákat? Persze vannak kivételek, de csak ritkán.
2012. febr. 15. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert most ez a divat, a másik dolog pedig, hogy télen valamiért alapjáraton a szürkés, sötétebb, kevésbé harsány színeket választják az emberek. A harmadik dolog pedig, hogy nem mindenki szereti a színes ruhákat.
2012. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
mindenki olyan színű ruhát hord, amilyet szeretne. nem értem mit problémázol ezen, öltözz be szivárványnak, ha ennyire aggaszt a dolog.
2012. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Mert a többség birka, és szeret beolvadni a nyájba.
2012. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Mert félnek látszódni, de rossz hírem van nekik, olyan hitetlen színes cuccokkal vannak tele a plázák boltjai, hogy az embernek káprázik a szeme, élénk kék, rózsaszín, neon zöld, narancs,citrom stb... Éljen a color-bloking!

Te pedig nyugodtan öltözz szivárványnak, én is azt teszem:-)

27/n

2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszerűen utálom, hogy mindenki olyan szürke és ugyanolyan.Én már nem merek színesebb ruhákba öltözni, mert félek hogy kinéznek:S
2012. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én most voltam az árkádban és mindenféle színű ruhákat láttam az embereken. nem értem mi a fenéről beszéltek itt.
2012. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
"Járhatsz mindig feketében, szívedben hiszel a színekben." :)
2012. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Én is mindig ezeket a szineket hordom, az évszakok fuggetlenul is. Nekem ezek tetszenek, és ebben érzem jól magam.
2012. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki azt vesz fel, ami jól áll neki.


Egyébként aki attól fél, hogy lenézik ha színesen öltözik, neki üzenem: olvasd el az itteni válaszokat, a színesek meg állatira lenézik aki nem hord színeset........azt írják, hogy nem mer kitűnni, meg birka, meg beleolvad, stb. Holott lehet, hogy szimplán csak nem szeretik a színes ruhákat, mint ők a fekete-fehéret. Tehát a színesen öltözködők meg a szürkéset nézik le és ez is felettébb hányadék dolog, szóval akárhogy öltözöl, a másik "tábor" ki fog nézni :)

2012. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

Sok egyszerű ember.Meg szerintem van benne egy kis pszichológia is.Azemberekenk annyi problémájuk van, hogy néha jó szürke egérnek lenni, hogy senki ne vegyen észre.De perszee kevesebben szeretik a a feltűnőséget.Én pl alapjáraton szeretem az erő színeket, ha akarom ha nem erős, színes színű ruhákat hordok.Imádom a pirosat!!!!A ház is amiben lakom piros mindenhol.A gyerek ruhái is......

Erre tudnék mondani egy másik példát.Bútort keresel az interneten és csak fenyő színű van.Meg kék ülőgarnitúra.1 évig kerestem mire feltettek egy piros bőr ülőgarnitúrát , hozzá való konyhai étkezőt és mahagóni bútort.Nem mernek kilógni a sorból az emberek.

2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!