Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is idegbajt kaptok a...

Ti is idegbajt kaptok a cicafiús/lányos emos meg az ezekhez hasonló stílusoktól?

Figyelt kérdés
Mostanság csak ilyeneket látok mindenütt, emos, lenyalt, vasalt hajú cicafiúcskákat és cicalánykákat, bőrkabátocskákban feszítenek, meg vannak ezek a bmxes micsodák, a sapkácskájukkal, meg a műanyag fülbevalójukkal, ha már meglátok egy vasalt hajú gyereket elhányom magam. :S Nem provokálni akarok, de nagyon allergiás vagyok az ilyenekre. A rockerek azok még elmennek, igaz nem vagyok rocker, de akkor inkább azok vegyenek körül, mint az ilyen lányos fiúcskák. Kicsit nagyon besokallok tőlük, ha bekapcsolom a tv-t vagy felmegyek Pestre csak ezeket a génkezelt UFO-kat látom.
2012. febr. 15. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írom, de tudnál nekem linkelni olyan fiúról képet ami neked megfelelő?:)
2012. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem bőrkabátot,hanem műbőrkabátot hordanak:D bár az a magunkfajta rockerek védjegye,de minden rocker ruházati dolgot(pl tornacipő,szaggatott nadrág,bőrkabát,szegecsek) lekorcsosítanak mostanság..:(


És igen,nekem is elegem van már belőlük:D

2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm őket, mert lopják a rockerek stílusát.
2012. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek, 19/F vagyok, csak elmondtam a véleményem a mai stílusról, csak elegem van az ilyenekből, az embernek már borsódzik a háta ha meglátja őket a TV-ben meg mindenhol.
2012. febr. 15. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:

:)) Látom jól felhúztad magad, kedves kérdező :D

Amúgy egyetértek, én is rosszul vagyok tőlük. Mondjuk nekem a napi rosszullét 2x is garantált a 3-as metró proli-cigány-csöves utazóközönsége miatt, de még mindig nem tudom magam rajta túltenni, hogy miket nem képesek magukra húzni az emberek, meg hogy el tudják csúfítani az amúgysem túl szép fejüket...

2012. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem is a külsejük miatt undorodom az ilyesféle stílusú emberektől, mivel nem külső alapján ítélek. De a legtöbb, amilyen viselkedésformát mutat: borzalmas! Rettenetesen egoisták, azért, mert márkás cuccaik vannak. És sokan mélységesen lenézik azt, akinek nincsenek. Nos, én meg őket nézem le emiatt, mert belül semmi emberi érzésük nincs, divatból, nagyzolásból hordanak ilyen ruhadarabokat, nincs stílusuk. Pedig pont az öltözködési stílussal lehet a legjobban kifejezni a belsődet. (a cicafiúkról és lányokról beszéltem)

A bmxesekkel nekem nincs bajom.

Az emósok meg feltűnési viszketegségben szenvednek, azért, mert leszarták a szüleik őket.

2012. febr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem húzom már fel magam, beletörődtem hgoy az emberek elkorcsosulnak és csak ilyenek vannak mindenütt. Csak rossz nézni :/
2012. febr. 16. 12:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon jön be.

A vasalt haj nekem csak ázsiai fiún tetszik.

14/L

2012. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: az ázsiaiaknak alapból szögegyenes hajuk van.
2012. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló :D Még a szögegyenes hajúak is vasalják a hajukat, hát nem nevetséges? Legyen akár ázsiai akár európai, komolyan rettenet hülyék az emberek, csak a divatot követik.
2012. febr. 18. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!