Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 170 cm-es magassághoz 40-es...

170 cm-es magassághoz 40-es ruhaméretet hordok (42-ről fogytam le). Lehetséges, hogy még kisebb ruhaméretre fogyjak? Ehhez a magassághoz mekkora ruhaméret szükséges legalább?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 08:59
 1/5 anonim válasza:
én 175 cm vagyok és 36-osakat hordok általában. De van 34-es és 38-as ruhám is, márkától is függ.
2012. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
170cm vagyok,34es a ruhaméretem.
2012. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függ a csontozattól a genetikai adottságoktól és a feleslegtől vagy izomzattól
2012. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon függ a genetikádtól, csontozatodtól, én 170 cm-hez felül 36-ost hordok, nincs olyan nagy mellem, alul 38-ast, és ennél kisebbet nem tudnék hordani anorexiásan se, mert ilyen széles a csípőm, ráadásul a lábam is hosszú.

Szerintem ha nincsenek extrémebb méreteid (nagyon nagy mell, nagyon széles csontozat, hosszú láb), az M-es méretig biztos le tudsz fogyni, de nem biztos, hogy szükséges, mert lehet az a te alkatodhoz túl csontos lesz, de lehet az is, hogy 36-ost is simán hordhatnál.

2012. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyok egy deszka típus, a fogyás után is 87-90-es mellbőség várható (a hízás előtt is ennyi volt), ugyanennyi a csípő is, tehát nem egy anorexiás alkatra szeretnék lefogyni.
2012. febr. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!