Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a ceruzaszoknyár...

Mit gondoltok a ceruzaszoknyáról, és miért nem hordják a lányok az iskolában?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
az mi a rák?
2012. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

imádom őket ♥

19/L

2012. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen hordanék, nagyon tetszik, csak éppenséggel sehol sem találok elfogadható áron.
2012. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik azért nem hordom,bár én semmilyen szoknyát se hordok úgy,hogy mindegy.
2012. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem van kettő, az egyik fekete műbőr, csak be kell vennem az oldalát. utána simán fel tudom venni suliba. (fősulis lány)
2012. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Imádom, és suliban is hordom.

Gondolom sokan azért nem hordják, mert nem szeretik a szoknyát, vagy mert a farmer egyszerűbb és kényelmesebb nekik, vagy mert nehéz hozzá cipőt választani, és leginkább magassarkú illik hozzá amit szintén sokan nem szeretnek, stb, stb

Ezer oka lehet.


19/L

2012. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem farmer ceruza szoknyám van, azért praktikus, mert csizmával, magassarkúval és nyáron saruval is jól néz ki.
2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert csak vékony alakon áll jól (jó, most lehet jönni azzal, h a ducira is felmegy, de nem úgy áll és kész) és csak elegáns cipővel ajánlatos hordani.

Lássuk be, egy középiskolás életmódjába ez nem illik bele, nem praktikus. Nincs semmi baj azzal, ha egy iskolás lány farmert hord.

2012. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az öcsémen olyan volt farsangon és nagyon cuki volt!
2012. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 vviri ***** válasza:
nekem nagyon tetszik ,de nem hordom suliba mert tul feltuno lenne a sok farmeros dorgos csaj melett magassarkuba es ceruzaszoknyaba lenni(mashova felveszem)
2012. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!