Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan oldalakat ahol...

Tudtok olyan oldalakat ahol az animés cosplayemhez piros öltönyt tudok szerezni? Hosszú, fekete szegéllyel? Illetve olyan helyet ahol Grell Sutcliff cosplayhez való dolgokat lehet venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ajánlom neked, hogy szánj rá egy napot/délutánt, és járd be a turkálókat! Hihetetlen kincseket lehet ott szerezni, fillérekért. :) Ha nem is 100%-ig olyan, mint amit keresel, egy kis leleményességgel teljesen autentikusra alakíthatod a cuccodat.

Ebay-en rengeteg cosplay kellék van, de szerintem magad is el tudod készíteni a legtöbb dolgot. :) Vagy esetleg kérhetsz segítséget kreatív barátoktól. Sőt, akár egy szakembert is megkérhetsz, ha olyan cuccot kell elkészíteni (pl. egyszer nekem vascuccokra volt szükségem, egy barátom pedig megkérte egy ezzel foglalkozó ismerősét, hogy készítse el nekem).

Szóval csak bátran láss hozzá! Szerintem sokkal jobb, mikor magad készíted el a jelmezed, mint amikor készen veszed a dolgokat.

Egy ex-cosplayer :)

2012. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még anno én is a Maka jelmezem a turiban vettem a szoknyát a többit meg csináltuk :) köszi a segítséget ^^
2012. febr. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!